Lista produktów producenta: Frascio

Stylowe włoskie klamki do drzwi Frascio


Początki działalności Frascio to 1945 rok, w którym firma zaczęła produkować klasyczne klamki do drzwi na niewielką skalę. Przez kilkadziesiąt lat, stosując optymalną strategię rozwoju, firma Frascio stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem, które zatrudnia obecnie ponad 50 pracowników.

Gwarantujemy wysoką jakość


Przez wszystkie lata funkcjonowania na rynku, firma Frascio pozostaje wierna swoim zasadom i pierwotnie przyjętym założeniom. Wytwarza klamki wyłącznie z surowców najwyższej jakości; chcąc stosować innowacyjne technologie, nieprzerwanie kontynuuje badania w tym kierunku; precyzyjnie dopracowuje szczegóły oferowanych produktów; prowadzi sprawną i satysfakcjonującą klientów dystrybucję.

Działamy na całym świecie


Stylowe klamki do drzwi firma dostarcza milionom klientów na całym świecie. Frascio jest obecna na najważniejszych rynkach zagranicznych. Aż 70 procent klamek Frascio jest dystrybuowana w Europie, w tym głównie w Wielkiej Brytanii i Republice Czech. Włoskie klami Frascio cieszą się także zainteresowaniem klientów z Rosji, Chin, krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Południowej oraz Australii i Chile.

Współpracujemy z najlepszymi projektantami


Firma Frascio, wytwarzając klasyczne klamki drzwiowe, kooperuje z architektami i projektantami o międzynarodowej renomie, takimi jak Marc Sadler, Giulio Iacchetti, Brian Sironi czy Anna Deplanoto. Frascio dysponuje autorskim biurem techniczno-rozwojowym, w którym tworzone są nowe modele produktów, spełniających wysokie standardy i odpowiadające na oczekiwania rynku. Sklep internetowy oferuje nowoczesne i stylowe klamki do drzwi Frascio. Cena topowych i wyróżniających się wysoką jakością włoskich klamek jest konkurencyjna.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.