Lista produktów producenta: Cebi

Cebi A.S. to turecki producent okuć meblowych i klamek drzwiowych.

"CEBI A.S. jest turecki producent akcesoriów meblowych takich jak: uchwyty, gałki, akcesoriów dopasowanymi, wieszaki ubraniowe, kołnierze i złączki do stołu i biurka szklane blaty i nogi do kanapy i regały i został liderem w tej branży od 1979 roku.

Zakłady produkcyjne zlokalizowane w Samandıra / Stambuł na obszarze objętym relacja wideo z 6000 mkw oferty zatrudnienia do około 400 personelem z doświadczonych górnej grupy zarządzającej. Równoległych do zalet bardzo dobrze zorganizowany i wykwalifikowanej siły produkcyjnej, CEBI A.S. cieszy sukces utalentowanego grupy projektowej, siły wysoko wykwalifikowanych i oddanych sprzedaży, jak również wydajne sieci dystrybucyjnej szeroko rozpowszechniony w całej Turcji.

Jakość produktu jest w ramach gwarancji Jakości Certyfikat LGA wydaną przez uprawnioną jednostkę certyfikującą na całym świecie - LGA Test & Certification Institute w Niemczech. Co więcej, obecnie spółka jest w trakcie ostatecznych przygotowań koniecznych do uzyskania ISO 9001 Certyfikat Systemu Jakości. Orientacja jakość firmy znajduje odzwierciedlenie w wielu innych aspektach jego działalności, takich jak zatrudnienie w najnowocześniejszy sprzęt, zintegrowany facilites produkcyjnych i RD dotyczących procesu produkcji i funkcjonalności produktu, ciągłe szkolenie i wrażliwość dotyczącą środowiska.

Jako Projektowanie zorientowane producenta i bliskim zwolennikiem osiągnięć w tej dziedzinie przemysłowej, CEBI A.S. nabywa umiejętność rozwijania i dostarczania wykwintne, a nawet indywidualne rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych potrzeb użytkowników końcowych, oferując ponad 3000 produktów pochodzących z 100 modeli w 8 różnych wykończeń powierzchni, umiejętnie wzbogacone o atrakcyjny asortyment kolorów zastosowanych do komplementarnych części. ,

Dobrze zasłużone reputację i udział w rynku CEBI A.S. w Turcji była podstawową motywacją do penetracji spółki na rynkach zagranicznych, takich jak Włochy, Francja, Niemcy, Grecja, Anglia, Belgia, USA, Rosji, Ukrainy, Mołdawii, Rumunii, Bułgarii, Albanii, Serbii, Macedonii, Bośni, Republik Turkik, Iran, Arabia Saudyjska, a nawet w niektórych krajach afrykańskich. Podejmując tę ​​decyzję, startegic CEBI A.Ş. także zakładał zakaz wątpliwą odpowiedzialność zobowiązując się dostarczyć szeroką i dynamiczną asortyment międzynarodowych standardów w dogodnych warunkach, w sam raz do wszystkich producentów mebli i akcesoriów meblowych dystrybutorów, nie tylko jako dostawca, ale również jako ich partner biznesowy.

CEBI A.S. oczekuje, że będzie miał możliwość zaprezentowania Państwu swoje nowoczesne rozwiązania i zapewni ich starań w kierunku osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji klienta. "żródło : www.cebidesign.com

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów