Klamki retro

Klamki klasyczne, które nigdy nie wychodzą z mody

Klamki klasyczne są doskonale wszystkim znane – stare klamki do drzwi o ciekawym kształcie, często przecierane były w niemal każdym domu! Jako, że moda (również wnętrzarska) lubi powracać, klamki w starym stylu ponownie są chętnie wybierane podczas aranżacji mieszkań. Klamki klasyczne dostępne w...

Klamki klasyczne, które nigdy nie wychodzą z mody

Klamki klasyczne są doskonale wszystkim znane – stare klamki do drzwi o ciekawym kształcie, często przecierane były w niemal każdym domu! Jako, że moda (również wnętrzarska) lubi powracać, klamki w starym stylu ponownie są chętnie wybierane podczas aranżacji mieszkań. Klamki klasyczne dostępne w naszym sklepie doskonale sprawdzą się w wielu stylizacjach wnętrzarskich. Będą strzałem w dziesiątkę w połączeniu ze stylem klasycznym czy boho. Klasyczne klamki w starym stylu świetnie będą prezentować się również we wnętrzach retro oraz industrialnych.

Klamki w starym stylu 

Klamki retro, czyli klamki w starym stylu cechują się niezwykle wyjątkowym designem. W propozycjach naszego sklepu znajdują się klamki klasyczne o szyldzie owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy podłużnym - każdy znajdzie coś dla siebie i swoich drzwi. Klamki do drzwi retro na tle innych wyróżnia często nie sam styl, a długość rękojeści - można znaleźć klamki w starym stylu z nieco dłuższą rękojeścią, niż w przypadku klamek nowoczesnych. Stylizowane na stare klamki, które oferujemy w naszym sklepie internetowym pochodzą od najlepszych producentów i projektantów klamek. Klamki klasyczne cenionych marek z całą pewnością odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod kątem jakości jak i designu.

Klamki retro w nowoczesnych aranżacjach

Klamki retro do drzwi wewnętrznych dla nowoczesnej aranżacji? Będzie to zdecydowanie świetny pomysł na ożywienie wnętrza i nadania mu nowego charakteru. Wewnętrzne klamki do drzwi retro doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach. Dostępne w Handles klamki klasyczne w starym stylu to ogromny wybór i jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Stylowa klamka retro z całą pewnością ożywi nie tylko drzwi, ale i całe wnętrze! Koniecznie poznaj nasze propozycje.

Więcej
Pokazuje 1 - 87 z 87 produktów