Lista produktów producenta: DND

FMN Martinelli  powstała w 1968 roku. Założycielem był Angelo Martinelli, wraz ze swoimi braćmi. Rzemieślnik z mnóstwem pomysłów i bezgraniczna energia. Obecnie firmę prowadzą dzieci  Angelo Martinelli : Vilma, Lorena, Rosaria i Edoardo, którzy prowadzą firmę w pobliżu Casto.
Od czasu jej powstania, FMN Martinelli produkowała uchwyty, gałki, klamki  wykonane głównie w procesie obróbki i  transformacji  brązu.


Siła FMN Martinelli leży w rozległej gamie uchwytów i akcesorii, klasycznym i nowoczesnym stylu, w czerpaniu z tradycji  oraz  tworzeniu produktów w nowoczesnych trendach smaku i designu.
Na pewno ważnym czynnikiem był twórczy wkład międzynarodowej sławy architektów, projektantów. Planowanie innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań, często z wyprzedzeniem, nigdy nie zaniedbując wartości dodanej tradycji. Nadzwyczajny zakres modeli jest zobowiązaniem do spełnienia wszystkich wymogów: one doskonale pasują do każdego wnętrza, uzupełniając z odrobiną stylu i elegancji funkcjonalne wyposażenie obiektów. W zetknięciu z produktami Martinelli  sam fakt otwarcia drzwi staje się naprawdę wyjątkowy.
Cały cykl produkcyjny jest w pełni wykonywany w ramach spółki, w oddziałach wyposażonych w zaawansowane, zautomatyzowane maszyny opierając się na najnowszych technologiach.


FMN Martinelli stale dąży do poprawy procesów, począwszy od projektowania do produkcji, testowania, stosunków handlowych i szkolenia personelu.
Ciągła uwaga na badania i rozwój, nowe technologie i stan inżynierii sztuki są niezbędne do optymalizacji zasobów produkcyjnych i coraz większej konkurencyjności, a jednocześnie pozwala oferować szeroki wybór produktów. Wysoki standard jakości zapewniają zaawansowane maszyny i dokładne wykończenie ręczne.
Top zawodowych i biznesowych standardów, specjalistyczne ekspertyzy, dbałość o szczegóły i zaangażowanie na rzecz klientów są gwarancją sukcesu Made in Italy.


Ponad 2 miliony wyprodukowanych sztuk rocznie, ponad 30 różnych wykończeń, 25 zarejestrowanych  schematów: dane te pokazują zdolności Martinelli a jednocześnie obrazują jak  firma zdobyła sobie pozycję wśród najlepszych firm w sektorze.
FMN Martinelli obejmuje obecnie całość terytorium Włoch, a ponad 50 więcej krajów na całym świecie dzięki wykwalifikowanej i dobranej sieci sprzedaży zapewnia wysoce profesjonalną obsługę klienta.


Spółka jest właścicielem dwóch marek: Martinelli i DND (Diffusione Nuovo Design-New Design Diffusion.


Martinelli LINE to klasyczna, tradycyjna linia produktów. Jest to marka, która łączy w sobie wartości historyczne firmy, z jej potencjałem przemysłowym. Wprowadzono na rynek ponadczasową linię która  jeszcze zwraca uwagę na zmiany smaku.
Uchwyty, w których obecnie stawia się na elegancję, dbałość o szczegóły i wygodny uchwyt bez kompromisów w zakresie cech funkcjonalnych.
DND-Diffusione Nuovo Design-pochodzi z chęci udzielenia uchwytowi szlachetnej duszy, przekształcając go w niezbędne wyposażenia dla wszystkich domów. Projekt powstał  w 1998 r. wraz z ustanowieniem symbolu DND, aby utworzyć “Design-erskie Uchwyty” do drzwi i okien. Klamki DND powstają z zamiłowania do pięknej formy.
Nowa marka otrzymała natychmiastową pozytywną reakcję ze strony rynku, utrzymując się w dynamicznej i innowacyjnej dzięki udziałowi w niej ważnych nazwisk światowej architektury. DND, idealnie pasuje do tradycyjnych wartości i form zaawansowanych.


źródło: FMN MARTINELLI  www.fmnmartinelli.it

Pokazuje 1 - 30 z 324 produktów