Lista produktów producenta: DND

Klasyczne włoskie klamki drzwiowe DND


W 1968, do spółki ze swoimi braćmi, Angelo Martinelli postanowił założyć firmę, dziś dobrze znaną pod nazwą FMN Martinelli. Jako rzemieślnik, Angelo od początku pilnował kwestii technicznych, a ciągle napływające pomysły dodawały mu energii do pracy. Dzisiaj firma znalazła się w rękach czwórki dzieci Angelo Martinelliego, którymi są: Eduardo, Rosaria, Vilma i Lorena, a jej główna siedziba mieści się nieopodal Castro. Od samego początku firma zajmowała się produkcją klamek, uchwytów i gałek, w większości wykonywanych z obrobionego brązu. Dzisiaj spółka Martinellego znana jest pod dwoma markami: Martinelli i DND.

Nowoczesność i tradycja


Klamki DND Martinelli to elementy wykonane w nowoczesnym stylu, jednak z nawiązaniem do klasyki. Od początku za sukces marki odpowiadało podążanie za trendami, jednocześnie jednak producent pozostawał i wciąż pozostaje wierny tradycyjnym rozwiązaniom. Dzisiaj każdy sklep chciałby posiadać w ofercie ekskluzywne klamki włoskie DND, jednak ten sukces nie byłby możliwy bez najznamienitszych architektów, którzy od kilkudziesięciu lat pracują dla firmy. Uwagę zwraca również wyjątkowo szeroki wybór oferowany przez producenta klamek. Są one odmienne pod wieloma względami, a jedną z różnic jest oczywiście również cena. Różnorodność klamek jest ogromna, jednak wszystkie produkty łączy jedno – nadają obiektom niepowtarzalnego charakteru, czyniąc każde wnętrze i drzwi niebanalnym i stylowym. Klasyczne włoskie klamki drzwiowe Martinelli sprawiają, iż tak prozaiczna czynność, jak otwarcie drzwi, staje się niezwykła. Produkcja klamek odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii, we własnościowych fabrykach producenta, bez udziału podwykonawców. Dlatego z czystym sumieniem można stwierdzić, iż każda pojedyncza klamka Martinelli jest oryginalnym dziełem mistrzów.

Nieustanny rozwój


Spółka Martinelli nieustannie dąży do ciągłej optymalizacji procesów na wszystkich etapach. Stale trwają prace nad udoskonalaniem projektów, a także produkcji klamek i wszelkich jej elementów. Fachowcy głowią się również nad zwiększaniem trafności wyników testów. Ulepszane są również stosunki handlowe, doszkalany jest personel. Decydenci w firmie Martinelli wiedzą doskonale, jak ważne jet prowadzenie własnych badań, dzięki którym możliwy jest rozwój technologii. To jedyny sposób, aby zyskiwać na konkurencyjności, poszerzać ofertę oraz optymalizować zasoby. Wyspecjalizowane maszyny w połączeniu z ręcznym wykańczaniem produktów gwarantują najwyższą jakość. Najwyższe standardy – biznesowe i zawodowe, wykonywanie fachowych ekspertyz, troska o najmniejsze szczegóły oraz zaangażowanie w obsługę klienta odpowiadają za sukces włoskich klamek do drzwi DND.

Dzisiaj włoskie klamki do drzwi DND Martinelli obecne są na terenie całych Włoch, jednak sklep oferujący te produkty znaleźć można również w innych 50 krajach na świecie. Firma rocznie sprzedaje ponad 2 miliony klamek, zarejestrowała 25 różnych schematów oraz wykonuje ponad 30 wykończeń. Dane te niewątpliwie świadczą o tym, iż klamki DND Martinelli do jedne z najlepszych klamek do drzwi na świecie.

Jedna spółka - dwie firmy


Jak już wcześniej wspomniano, spółka dysponuje dwoma markami, którymi są: Martinelli i DND. Pod pierwszą z wymienionych marek sprzedawane są klasyczne włoskie klamki drzwiowe, których producent nie pozostaje jednak obojętny na zmiany w trendach. Jest to historyczna, pierwotna marka. Natomiast skrót DND oznacza – Diffusione Nuovo Design lub New Design Diffusion. W ramach tej marki uznani architekci od 1998 roku tworzą klamki do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, które uznać można za designerskie, wykonywane na wzór panujących obecnie trendów.


źródło: FMN MARTINELLI  www.fmnmartinelli.it

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów