Klamki z kodem

Klamki szyfrowe - bezpieczeństwo i wysoka jakość

Klamka szyfrowa do drzwi to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które niezwykle wysoko cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Klamki szyfrowe instalowane są w miejscu montażu tradycyjnej klamki, a ich elegancki i nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Sama k...

Klamki szyfrowe - bezpieczeństwo i wysoka jakość

Klamka szyfrowa do drzwi to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które niezwykle wysoko cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Klamki szyfrowe instalowane są w miejscu montażu tradycyjnej klamki, a ich elegancki i nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Sama klamka szyfrowa nadaje się do zastosowania zarówno w drzwiach prawych jak i lewych (należy sprawdzić specyfikację konkretnego produktu). Podczas zakupu należy pamiętać, że grubość drzwi ma znaczenie. W zestawach klamek szyfrowych są dołączone śruby mocujące, które pozwolą na bezpieczny montaż klamki z kodem.

Profesjonalne zamki szyfrowe do drzwi

Za pomocą połączenia bluetooth klamka szyfrowa umożliwia otwieranie drzwi z wykorzystaniem telefonu - konieczne jest pobranie aplikacji. Klamki szyfrowe pozwalają na kodowanie nawet 100 odcisków palców, przez co sprawdzą się również w biurach i pomieszczeniach, do których dostęp musi mieć spora liczba osób. Klawiatura dotykowa umieszczona w klamkach z zamkiem szyfrowym pozwala na wpisanie poprawnego kodu. Z poziomu aplikacji można w prosty sposób dopasować ustawienia do indywidualnych potrzeb - od możliwości wprowadzenia wielu użytkowników, otwierania telefonem aż po możliwość nadawania dostępu tymczasowego.

Więcej