Lista produktów producenta: BOSETTI-MARELLA

Włoskie stylowe uchwyty do mebli i relingi Bosetti Marella


Uchwyty meblowe Bosetti Marella projektowane i produkowane są w kolebce meblowego designu, we Włoszech, w firmie z ponad dwudziestoletnią tradycją zlokalizowanej w okolicach Mediolanu. Stamtąd trafiają do siedemdziesięciu krajów świata, gdzie możliwy jest ich zakup tylko u wyłącznych przedstawicieli, wśród których znajduje się nasz internetowy sklep w Polsce.


Włoskie uchwyty meblowe w Twoim domu


Włoskie uchwyty do mebli, które proponujemy w tej kategorii produktów, odznaczają się stylowym wzornictwem, precyzją i doskonałą jakością wykonania, a ich niewygórowana cena odpowiada w pełni ich klasie oraz finezji projektu.
Stylowe uchwyty Bosetti Marella to zarówno meblowe relingi, jak i niewielkich rozmiarów gałki. Te ostatnie proponujemy w wielu wzorach oraz kolorystyce od zimnych odcieni metalicznych po ciepły szlachetny brąz. W sklepie dostępne są zarówno proste i nowoczesne gałki kwadratowe w kolorze błyszczącego chromu czy niklu ozdobionego kryształkami szkła (taka gałka dodaje elegancji nawet bardzo prostym meblom), jak i bardziej tradycyjne, okrągłe i skromne, płaskie, o barwie antycznego brązu czy starego srebra, po stylizowane gałki z motywami roślinnymi, które wspaniale będą się prezentować nawet w poddanych renowacji antykach.


Bosetti Malerella uchwyty, które musisz poznać


Z kolei każdy reling Bosetti Marella, który znajduje się w naszej ofercie, wykonany jest w taki sposób, żeby otwieranie drzwiczek szafy czy szuflady z jednej strony było łatwe i komfortowe, z drugiej - nie narażało mebla na uszkodzenia (np. porysowanie paznokciami czy pierścionkami). Również ta grupa produktów odznacza się dużą różnorodnością. Miłośnicy stylu nowoczesnego znajdą proste w formie i uniwersalne relingi, a zwolennicy tradycji - bardziej zdobne uchwyty w odcieniach jaśniejszego starego czy nieco spatynowanego antycznego złota, srebra czy wytwornego brązu. Wzornictwo w tej drugiej grupie jest niezwykle bogate. Od zdobnictwa opartego na formie (gięcia i frezy), poprzez interesujące motywy geometryczne i roślinne po kształty nawiązujące do tradycji antycznej, jak. np motyw konchy.

Pokazuje 1 - 31 z 31 produktów