Klamki prostokątny szyld

Klamki do drzwi z prostokątnym szyldem

W naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z prostokątnym szyldem. Subtelny design oraz duża funkcjonalność to doskonałe połączenie dla wszystkich tych, którzy lubią dbać o spójność elementów w mieszkaniu. Klamka z prostokątnym szyldem idealnie nadaje się zarówno do drzwi we...

Klamki do drzwi z prostokątnym szyldem

W naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z prostokątnym szyldem. Subtelny design oraz duża funkcjonalność to doskonałe połączenie dla wszystkich tych, którzy lubią dbać o spójność elementów w mieszkaniu. Klamka z prostokątnym szyldem idealnie nadaje się zarówno do drzwi wejściowych, balkonowych, łazienkowych, jak i takich, które rozdzielają poszczególne pomieszczenia wewnątrz budynku. Nasz sklep oferuje szeroką ofertę, w której znajdziemy najróżniejsze klamki. Szyld prostokątny praktycznie nie wystaje poza podstawę rączki, dlatego całość prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Dostępne są także specjalne klamki z szyldem ukrytym, w których sama części oddzielająca rączkę od powierzchni drzwi jest praktycznie niezauważalna, dlatego cały zestaw bardzo elegancko się prezentuje, tworząc minimalistyczną formę. Klamki te zostały wykonane z solidnych materiałów, które oferują nie tylko trwałość mechaniczną, ale także podwyższoną klasę bezpieczeństwa. To szczególnie ważne w przypadku, gdy klamka stanowi komplet z zamkiem chroniący dostępu do pomieszczeń, w których nie życzylibyśmy sobie nieproszonych gości.

 

Jeśli chodzi o estetkę, to każda klamka drzwiowa na prostokątnym szyldzie jest oryginalna i niepowtarzalna. Znajdą się tutaj wersje chromowane, matowe, złote, satynowe, czy takie mające imitować strukturę drewna. Wybór uzależniony jest od preferencji kupującego, któremu z pewnością uda się dopasować odpowiednie akcesoria względem drzwi i stylu, w jakim urządzone są pomieszczenia. Klamki przystosowane są do większości popularnych drzwi dostępnych obecnie na rynku. Montaż odbywa się w oparciu o specjalne wkręty i śruby, które są dostępne w zestawie. Jest to stosunkowo łatwa praca, z którą z powodzeniem każdy powinien poradzić sobie we własnym zakresie. Warto postawić na klamki dostępne w naszej ofercie, ponieważ ich cena jest warta takiego połączenia trwałości, funkcjonalności i wysokich standardów bezpieczeństwa, które oferują takie elementy.
Więcej
Pokazuje 1 - 144 z 144 produktów