INSPIROWANE NATURĄ: WIELOKROTNIE NAGRADZANE WYKOŃCZENIE W KOLORZE KASZMIROWYM SZARYM

Kaszmirowa szarość, zainspirowana elegancją wełny kaszmirowej, błyszczy jako prawdziwa atrakcja i idealnie pasuje do palety ciepłych, naturalnych odcieni. Kolor uosabia luksus i jakość, a wykończenie zapewnia ciepły, przyjemny dla dłoni dotyk - idealny w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, len i natura.

LUKSUS DLA DŁONI

Kaszmirowa szarość oferuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także zmysłowe odczucia. Ciepłe kolory doskonale współgrają z odcieniami natury. Jedwabiście matowe wykończenie zapewnia dobre samopoczucie i komfort przy każdym dotyku. W ten sposób wykończenie tworzy harmonijne połączenie wyjątkowego wzornictwa i przydatności do codziennego użytku: codzienny luksus dla dłoni. 

SOFT2TOUCH: PIĘKNE W DOTYKU

Dla przyjemnego chwytu wykończenie jest co najmniej tak samo ważne, jak sama forma. soft2touch łączy w sobie jedwabiście matowe, satynowe wykończenie ze stali nierdzewnej z aksamitną miękkością w dotyku. Zwłaszcza w kolorze kaszmirowym szarym, klamki z soft2touch są codziennym luksusem - dla oczu, dłoni i każdych drzwi pokojowych.

JEDNO WYKOŃCZENIE - RÓŻNE FORMY

Szeroka gama różnych produktów jest dostępna w kaszmirowo szarym wykończeniu. Oznacza to, że klamki do drzwi pasują do niemal każdego stylu życia i kontekstu architektonicznego. Od przejrzystych, prostych form do atrakcyjnych lub tradycyjnych wzorów, kaszmirowa szarość pasuje do szerokiej gamy stylów estetycznych.