Colombo Design rewolucjonizuje projektowanie uchwytów, wprowadzając na rynek nową kolekcję Zero Evolution. Ten innowacyjny system stanowi punkt zwrotny w świecie okuć do drzwi i okien , oferując minimalistyczny design i niezrównaną elegancję.

Tworząc kolekcję Zero Evolution, Colombo wybrało najbardziej poszukiwane modele klamek okiennych i klamek drzwiowych Alato, Ama, Dea, Ellesse, Gira, Tool, Zelda, Robotre, Roboquattro, RoboquattroS, Robocinque, RobocinqueS i płynnie zintegrowało innowacyjną koncepcję Zero Evolution. Każdy model jest oferowany w szerokiej gamie wykończeń, umożliwiając realizację różnorodnych wizji projektowych.

Każdy model klamki został zaprojektowany z minimalną, małą rozetą profilową, tworzącą iluzję pływającej klamki, elegancko przymocowanej do dowolnej powierzchni drzwi. To, co czyni tę kolekcję wyjątkową, to fakt, że jest to pierwsza tego typu klamka ze sprężyną powrotną. Został zaprojektowany tak, aby zagwarantować wyjątkową trwałość nawet w warunkach częstego użytkowania.

 

Linia klamek do drzwi Zero Evolution została zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby stylistyczne zarówno profesjonalistów, jak i klientów, poprzez wyselekcjonowaną ofertę klamek do drzwi, okien oraz klamek podnoszono-przesuwnych. Kolekcja jest prawdziwym świadectwem zaangażowania firmy w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, które doskonale łączą formę i funkcjonalność.