Systemy do drzwi przesuwnych

Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych

Systemy do drzwi przesuwnych to innowacyjne oraz nowoczesne mechanizmy, które w udany sposób łączą funkcjonalność oraz walory estetyczne. Współczesne rozwiązania techniczne pozwalają na całkowite ukrycie toru ślizgowego, zarówno gdy drzwi są otwarte, jak i zamknięte. System do drzwi przesuwnych może być s...

Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych

Systemy do drzwi przesuwnych to innowacyjne oraz nowoczesne mechanizmy, które w udany sposób łączą funkcjonalność oraz walory estetyczne. Współczesne rozwiązania techniczne pozwalają na całkowite ukrycie toru ślizgowego, zarówno gdy drzwi są otwarte, jak i zamknięte. System do drzwi przesuwnych może być stosowany w dowolnym pomieszczeniu. Wystrój salonu lub kuchni wiele zyska po zainstalowaniu tego rodzaju rozwiązania. Sprawdza się ono zarówno w bloku mieszkalnym, domku jednorodzinnym, jak i w dużym miejskim lofcie.

Systemy przesuwne

Systemy przesuwne to świetne rozwiązanie niemal do każdego wnętrza. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych drzwi. Prawidłowy montaż sprawia, że ​​zyskujemy nie tylko świetną aranżację we wnętrzu mieszkania/domu, ale przede wszystkim więcej przestrzeni. Systemy przesuwne z powodzeniem można umieścić w każdym pomieszczeniu. Sprawdzą się jako drzwi wejściowe do osobnego pokoju, ale mogą też posłużyć jako element oddzielenia przykładowo salonu z sypialnią.  

Systemy przesuwne - jak to działa?

Systemy drzwi przesuwnych oferowane przez nasz sklep przeznaczone są do różnych rodzajów materiałów. Mechanizmy używane do drewna mają inną budowę i zadania niż te zastosowane do metalu lub szkła. Każdy z nich wymaga innego podejścia i dedykowanego zestawu montażowego. Oferowane przez nas zestawy są kompletne i gotowe do montażu. Systemy do drzwi przesuwnych są praktyczne, gdyż zapewniają dużą oszczędność miejsca. Zapobiegają także ewentualnym wypadkom i uszkodzeniom wywołanym nagłym otwarciem tradycyjnych drzwi. Są znacznie bardziej estetyczne i reprezentacyjne, niż systemy skrzydłowe, ponieważ podkreślają wyjątkowy charakter danego pomieszczenia.

Systemy drzwi przesuwnych - elementy konstrukcyjne

 
Na systemy przesuwne składają się rozmaite elementy konstrukcyjne. O odpowiednie poruszanie się zamontowanych drzwi dbają prowadnice, nad cichą i bezpieczną pracą czuwają liczne amortyzatory. Mechanizmy te są w stanie utrzymać bardzo duży, nawet kilku dziesięciokilogramowy ciężar. Nasz sklep współpracuje z renomowanymi dostawcami od wielu lat, dlatego jest w stanie wynegocjować korzystne warunki finansowe, dzięki czemu cena naszych produktów jest konkurencyjna. Wszystkie oferowane systemy przesuwne mają gwarancję producenta oraz wyposażone są w niezbędne do montażu akcesoria. Systemy przesuwne są doskonałym sposobem na urozmaicenie wystroju każdego wnętrza.
Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów