Klamki okrągły szyld

Klamki do drzwi z okrągłym szyldem

Jeśli chodzi o standardowe drzwi do pomieszczeń mieszkalnych i użytecznych, klamka z okrągłym szyldem jest jednym z najpopularniejszych wyborów, na który decydują się klienci. Produkty z naszej oferty przystosowane są do większości popularnych typów drzwi dostępnych obecnie na rynku. Klamki idealnie nadają się...

Klamki do drzwi z okrągłym szyldem

Jeśli chodzi o standardowe drzwi do pomieszczeń mieszkalnych i użytecznych, klamka z okrągłym szyldem jest jednym z najpopularniejszych wyborów, na który decydują się klienci. Produkty z naszej oferty przystosowane są do większości popularnych typów drzwi dostępnych obecnie na rynku. Klamki idealnie nadają się do drzwi wejściowych, wewnętrznych, do biura czy innych budynków użyteczności publicznej. Funkcjonale działanie przez długi czas, komfortowy chwyt, trwałość obliczona nawet na ekstremalne przypadki, czy estetyka dopasowana do stylu drzwi, jak i całego pomieszczenia – to właśnie tymi cechami powinna odznaczać się dobra klamka. Okrągły szyld idealnie wpasowuje się w powyższe wytyczne.

 

W naszej ofercie znajdą się klamki wykonane z mosiądzu, który jednak w każdym przypadku został pokryty inną warstwą wierzchnią. Może być to pokrycie galwaniczne w kolorze satynowym, złotym, chrom szczotkowany, imitacje struktury drewna itd. Odcienie dostępne są w pokryciu błyszczącym i matowym, a szeroka oferta sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj dla siebie odpowiednią klamkę drzwiową. Szyld okrągły idealne wpasuje się w stylistykę większości drzwi różnego rodzaju. Nikt nie powiedział, że klamka musi być w odcieniu podobnym do tego, w jakim utrzymana jest barwa drzwi. Eksperymenty i zestawianie barw na zasadzie kontrastu to dobra praktyka. Szeroka oferta i niska cena produktów dostępnych w naszym sklepie dają duże pole manewru w tej kwestii.

 

Zestaw montuje się do drzwi za pomocą wkrętów do drewna. Warto zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne modele klamek dostępne są w kilku wersjach. To właśnie dlatego można je zamontować w różnych rodzajach drzwi. Będzie to m.in. klamka z dolną rozetą na klucz, na wkładkę, czy wersja do WC. Istnieją także warianty bez rozety. Klamki do drzwi z okrągłym szyldem sprzedawane przez nasz sklep to produkty pochodzące od najlepszych producentów na rynku z różnych krajów, np. z Włoch. Odznaczają się nie tylko pod względem zalet stricte technicznych, ale także niebanalnej estetyki.
Więcej
Pokazuje 1 - 150 z 1525 produktów

Katalog

Włączone filtry:

Nowe produkty

Tagi