galki-meblowe

Eleganckie gałki i okucia meblowe najlepszych marek

Na perfekcyjny wygląd wnętrza ma wpływ wiele czynników. Większość osób pamięta o odpowiedniej aranżacji, starannie wybranym oświetleniu, ale wielu zapomina jak ważną rolę pełnią okucia meblowe. To dzięki nim mieszkanie nabiera wyjątkowego charakteru. Sklep Handles posiada w asortymencie szerok...

Eleganckie gałki i okucia meblowe najlepszych marek

Na perfekcyjny wygląd wnętrza ma wpływ wiele czynników. Większość osób pamięta o odpowiedniej aranżacji, starannie wybranym oświetleniu, ale wielu zapomina jak ważną rolę pełnią okucia meblowe. To dzięki nim mieszkanie nabiera wyjątkowego charakteru. Sklep Handles posiada w asortymencie szeroką gamę produktów, które pomogą w urządzeniu domu. Właściwa gałka meblowa może odmienić wygląd całego pomieszczenia. Przy tworzeniu naszej oferty mieliśmy na uwadze rozmaite gusty i preferencje. Pośród licznych produktów każdy klient odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zwolennicy minimalizmu powinni być oczarowani prostymi i eleganckimi modelami. Gałki meblowe w kolorze starego złota przypadną do gustu miłośnikom egzotyki i dalekich podróży. Misterne zdobienia staną się nieodzownym elementem dekoracji. Srebrne modele będą perfekcyjnie pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Niezmiennym powodzeniem cieszą się gałki wykonane ze szkła.

 

Oryginalne i nieszablonowe są pięknym zwieńczeniem mebli. Dostępnych jest wiele wzorów, każdy wyjątkowy w swojej formie. Gałka meblowa z przejrzystego szkła potęguje wrażenie szyku i czystości. Model z mrożonego szkła przywodzi na myśl pierwszy zimowy śnieg i skute krystalicznym lodem jeziora. Warianty przypominające swym kształtem kwiatowe rozety sprawdzą się w pokoju każdej elegantki, doceniającej nieszablonowe rozwiązania. Gałki z kryształem będą dobrym uzupełnieniem przytulnej sypialni, ale także wytwornego salonu. Nie zapomniano o wielbicielach kolorów. Specjalnie dla nich przygotowano gałki m.in. o różowej i granatowej barwie, a nawet te w odcieniu lśniącego topazu. W naszej ofercie dostępne są designerskie włoskie akcesoria Bosetti Marella, Colombo Design oraz wyjątkowe rodzime Metal Style. Cena rozmaitych gałek rozpoczyna się już od kilku złotych, a wytrzymałość jest gwarantowana. Wszystkie produkty odznaczają się znakomitą jakością wykonania, dzięki czemu przez długi czas będą mogły sprawnie służyć oraz upiększać mieszkania.
Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 30 produktów