office-line

Okucia, zawiasy i mocowania do drzwi szklanych

Szkło to niezwykle efektowny materiał budowlany i wykończeniowy. Surowiec ten znajduje zatem coraz szersze zastosowanie. Szkło budowlane posiada wyjątkowe walory estetyczne, co więcej, dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych cechuje się wysoką trwałością. Niewątpliwe j...

Okucia, zawiasy i mocowania do drzwi szklanych

Szkło to niezwykle efektowny materiał budowlany i wykończeniowy. Surowiec ten znajduje zatem coraz szersze zastosowanie. Szkło budowlane posiada wyjątkowe walory estetyczne, co więcej, dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych cechuje się wysoką trwałością. Niewątpliwe jego walory sprawiają, że jest chętnie używane jako praktyczny i efektownie się prezentujący materiał wykończeniowy wnętrz. Szklane drzwi z niego wykonane cieszą się coraz większą popularnością. Są bowiem nie tylko funkcjonalne, ale stanowią także efektowną dekorację wnętrz. Aby jednak długo i praktycznie służyły muszą być odpowiednio zamocowane. Wykorzystuje się do tego celu specjalne zawiasy do drzwi szklanych. Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości okucia do szklanych drzwi.

 

Znajdujące się w naszym szerokim asortymencie mocowania do szkła produkowane są wyłącznie z wysokogatunkowych surowców, cechujących się odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Do ich produkcji wykorzystuje się między innymi aluminium, czy stal nierdzewną, materiały znane ze swoich wyjątkowych walorów. Jednak nie tylko ważna jest jakość zastosowanych tworzyw, ale także design produktu, a przede wszystkim solidna i bezpieczna konstrukcja okuć, zapewniająca szklanym drzwiom odpowiednie i trwałe zamocowanie. Mocowania do drzwi szklanych przez nas oferowane to uchwyty, które doskonale spełniają swoje zadania. Ich konstrukcja jest przystosowana do montażu szkła. Zapewniają one zatem maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji szklanych elementów wyposażenia wnętrz, a co więcej, cechują się nowoczesnym designem podkreślającym ich elegancję i wyjątkowy charakter. Okucia i zawiasy do szkła oferowane w naszym sklepie to niezwykle ważne akcesoria montażowe. Sprawdzają się w różnego rodzaju systemach otwierania drzwi, między innymi w drzwiach przesuwanych czy przymykowych. Znajdują również zastosowanie w kabinach prysznicowych. Cechują się wysoką wytrzymałością i trwałością, a ich przystępna cena zachęca do zakupu.
Więcej