szyld-okragly

Okrągły szyld / rozeta drzwiowa

W tej kategorii przygotowaliśmy różnego rodzaju tarczki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Z założenia rozeta drzwiowa ma pełnić dwie funkcji. Po pierwszy być estetycznym dodatkiem, który zamaskuje mechanizm zamka i niejako wskaże drogę do jego użycia, a po drugie zabezpieczać powierzchnie drzwi przed efektami...

Okrągły szyld / rozeta drzwiowa

W tej kategorii przygotowaliśmy różnego rodzaju tarczki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Z założenia rozeta drzwiowa ma pełnić dwie funkcji. Po pierwszy być estetycznym dodatkiem, który zamaskuje mechanizm zamka i niejako wskaże drogę do jego użycia, a po drugie zabezpieczać powierzchnie drzwi przed efektami zużycia, które bez takiego elementu pojawiłyby się zbyt szybko. To szczególnie ważne w przypadku drzwi z drewna, które z natury jest dosyć delikatnym materiałem.
W tej kategorii dostępne są rozety na okrągły szyld. Będą to tarczki z charakterystycznym wyżłobieniem w kształcie popularnego zamka do drzwi, jak również takie z owalnym otworem. Warto wspomnieć, że sprzedajemy również rozety ze wbudowaną rączką do zamykania. Tego typu rozwiązania szczególnie często stosuje się w toaletach. Rozeta drzwiowa okrągła to najczęściej wybierany typ, ponieważ większość popularnych drzwi posiada zamek, który można dostosować właśnie do takiej geometrii. Okrągły szyld pasuje do większości wystrojów i elementów, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym pod względem stylistyki. Elementy dostępne są w kolorach satynowych, srebrnych, miedzianych itd. Dodatkowo można wybrać wersję matową lub z połyskiem. Taka rozeta drzwiowa owalna to idealne zwieńczenie zamka, jak również elegancki dodatek aranżacyjny.
Każda rozeta do drzwi została wykonana z wyjątkowej klasy materiałów, które odznaczają się pod względem estetyki i wytrzymałości. Elementy wyprodukowano z trwałych tworzyw takich jak stal nierdzewna, mosiądz lub znal z wykończeniem galwanicznym . To bardzo popularny materiały wykorzystywany w wielu artykułach dla domów. Użytkownicy docenili jego zalety głównie ze względu na bardzo nowoczesny wygląd, jednak nie można zapominać w tym przypadku o dużej odporność na zniszczenia oraz różnorakie efekty starzenia. Postaw na sklep Handles.pl, gdzie niska cena idzie w parze z wysoką jakością produktów. Posiadamy szeroką ofertę, a w niej wysokiej jakości tarczki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych od najlepszych producentów na rynku.
Więcej
Pokazuje 1 - 85 z 85 produktów