Gałki

Gałki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne zasilane zamkiem elektrycznym wymagają, w zależności od funkcji jaką mają spełniać, przynajmniej jednej gałki drzwiowej stałej. Stanowią o tym względy bezpieczeństwa - drzwi otwierane i zamykane elektrycznie stosuje się dla zabezpieczenia przed niepożądanym lu...

Gałki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne zasilane zamkiem elektrycznym wymagają, w zależności od funkcji jaką mają spełniać, przynajmniej jednej gałki drzwiowej stałej. Stanowią o tym względy bezpieczeństwa - drzwi otwierane i zamykane elektrycznie stosuje się dla zabezpieczenia przed niepożądanym lub nieoczekiwanym wtargnięciem. Towarzyszy im zwykle system domofonowy lub videodomofonowy albo automatyczne otwieranie za pomocą przycisku, karty w połączeniu z czytnikiem kart, klucza, kodu cyfrowego lub czytników biometrycznych. Gałki do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych dostępne w naszym sklepie cechują się niewątpliwie wyjątkowym designem, a także wysoką jakością. Jesteśmy przekonani, że nasze gałki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych spełnią oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby.

Gałki do drzwi w sklepie Handles 

Gałki drzwiowe, jakie oferuje nasz sklep, wykonane są z doskonałej jakości materiałów - bądź to ze stali nierdzewnej odpornej na warunki atmosferyczne, bądź z mosiądzu i montowane w zależności od modelu na śruby przelotowe lub wkręty do drewna. Ich kształty są zróżnicowane - od bardzo tradycyjnych, kulistych czy w formie lekko spłaszczonej kuli, przez kwadratowe, sześcienne, trójkątne aż po przypominające tradycyjne klamki. Szyldy również występują w dwojakich kształtach - okrągłym bądź kwadratowym, niektóre gałki wyposażone są dodatkowo w dolne rozety na klucz, wkładkę czy specjalną, przeznaczoną do WC. Jeśli chodzi o kolorystykę, to ze względu na największe zainteresowanie Klientów, przeważają odcienie srebra (chrom błyszczący i matowy, nikiel, stainless steel) oraz złota (złoty 18k, złoty 24k, złoty mat, patyna antyczna), ale oferujemy również inne barwy - brąz, czerń, antracyt. Cena za produkt zależy nie tylko od konkretnego modelu, ale również od koloru wykończenia.
Gałki możemy podzielić ze względu na ich funkcjonalność na:
  • jednostronna stała,
  • jednostronna obrotowa,
  • dwustronna - stała/stała,
  • dwustronna - obrotowa/obrotowa,
  • dwustronna - obrotowa/stała.
Niektóre produkty oferowane przez nasz sklep posiadają w komplecie wkręty (śruby) przystosowane do montażu w drzwiach o grubości od 30 mm do 50(60) mm, w pozostałych przypadkach odpowiednie akcesoria należy skompletować we własnym zakresie (specyfikacja każdego produktu określa typ mocowania). Każda z naszych gałek objęta jest dwuletnią gwarancją.
Więcej
Pokazuje 1 - 88 z 88 produktów