Klamki z blokadą

Klamki z blokadą to prawdziwy hit, zdobywający kolejne rynki krajów europejskich! Klamki wyposażone w zintegrowany mechanizm blokady zamka pozwalają poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Łatwość użytkowania klamki z blokadą sprawia, że możemy zablokować ją w bardzo szybki i prosty sposób bez użycia siły. W naszej ofercie dostępne są klamki z blok...

Klamki z blokadą to prawdziwy hit, zdobywający kolejne rynki krajów europejskich! Klamki wyposażone w zintegrowany mechanizm blokady zamka pozwalają poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Łatwość użytkowania klamki z blokadą sprawia, że możemy zablokować ją w bardzo szybki i prosty sposób bez użycia siły. W naszej ofercie dostępne są klamki z blokadą Guava, Avus, Lucia, Minimal 2.0 czy R8 One.   

Klamka z blokadą dopasowana do Twoich potrzeb

Bogaty asortyment kolorów i wersji klamek wyposażonych w blokadę sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie i swojego domu. Czarny, matowy design, metaliczny połysk - wszystko, znajdziesz w naszym sklepie! Posiadamy szeroki wybór klamek drzwiowych wyposażonych w mechanizm blokady, zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i prywatność. Takie klamki są idealne do zastosowania w drzwiach łazienkowych, sypialniach, gabinetach czy innych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest możliwość zamknięcia drzwi od wewnątrz. W ofercie znajdują się różne style i wykończenia, pasujące do różnorodnych aranżacji wnętrz, od klasycznych po nowoczesne. Klamki z blokadą są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i niezawodność. Dodatkowo, są one przystosowane do łatwego montażu i obsługi, co czyni je praktycznym rozwiązaniem zarówno w domach prywatnych, jak i w małych biurach.

Klamki z blokadą z zintegrowanym zamkiem do drzwi wewnętrznych - Griffwerk

Klamka Smart2lock firmy Griffwerk, wyposażona w wbudowany mechanizm blokowania, umożliwia zamykanie drzwi nawet w przypadku stosowania zamków bez opcji blokady. To minimalistyczne rozwiązanie polega na zablokowaniu możliwości naciśnięcia klamki, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i funkcjonalność. Klamka z blokadą firmy Griffwerk oferuje innowacyjny system Smart2lock, który wyróżnia się prostotą i skutecznością.

Więcej
Pokazuje 1 - 35 z 35 produktów