Uchwyty do drzwi przesuwnych

Uchwyty i klamki do drzwi przesuwnych mogą przybierać rozmaite kształty, stąd też łatwiej dobrać ten model, który idealnie będzie pasował do stylu wnętrza i naszych upodobań. W asortymencie naszego sklepu bogata oferta domowych i komercyjnych okuć do drzwi przesuwnych. Posiadamy w sprzedaży najwyższej jakości uchwyty do drzwi przesuwnych wykonan...

Uchwyty i klamki do drzwi przesuwnych mogą przybierać rozmaite kształty, stąd też łatwiej dobrać ten model, który idealnie będzie pasował do stylu wnętrza i naszych upodobań. W asortymencie naszego sklepu bogata oferta domowych i komercyjnych okuć do drzwi przesuwnych. Posiadamy w sprzedaży najwyższej jakości uchwyty do drzwi przesuwnych wykonane z wszelkiego rodzaju dostępnych materiałów. W sprzedaży uchwyty dostępne w wykończeniach z mosiądzu, stali nierdzewnej, chromu.


Do wyboru uchwyty w wielu kształtach: owalne, prostokątne, kwadratowe - wszystkie w ciekawej kolorystyce. Uchwyty do drzwi przesuwnych skutecznie uzupełniają wystrój pomieszczenia ale nie tylko! To dzięki nim drzwi stają się praktyczne i wygodne - uchwyty to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla wygodnego otwierania i zamykania drzwi.

Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 52 produktów