Uchwyty do drzwi przesuwnych

Klamki do drzwi przesuwnych

Uchwyty drzwiowe i klamki do drzwi przesuwnych mogą przybierać rozmaite kształty, stąd też łatwiej dobrać ten model, który idealnie będzie pasował do stylu wnętrza i naszych upodobań. W asortymencie naszego sklepu bogata oferta domowych i komercyjnych okuć do drzwi przesuwnych. Posiadamy w sprzedaży najwyższej jakośc...

Klamki do drzwi przesuwnych

Uchwyty drzwiowe i klamki do drzwi przesuwnych mogą przybierać rozmaite kształty, stąd też łatwiej dobrać ten model, który idealnie będzie pasował do stylu wnętrza i naszych upodobań. W asortymencie naszego sklepu bogata oferta domowych i komercyjnych okuć do drzwi przesuwnych. Posiadamy w sprzedaży najwyższej jakości uchwyty do drzwi przesuwnych wykonane z wszelkiego rodzaju dostępnych materiałów. W sprzedaży uchwyty drzwiowe dostępne w wykończeniach z mosiądzu, stali nierdzewnej, chromu.

Uchwyty do drzwi przesuwnych - wybór 


Do wyboru uchwyty do drzwi przesuwnych w wielu kształtach: owalne, prostokątne, kwadratowe - wszystkie w ciekawej kolorystyce. Uchwyty do drzwi przesuwnych skutecznie uzupełniają wystrój pomieszczenia ale nie tylko! To dzięki nim drzwi stają się praktyczne i wygodne - uchwyty to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla wygodnego otwierania i zamykania drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej
Pokazuje 1 - 150 z 206 produktów