uchwyty-do-drzwi-szklanych

Pochwyty i uchwyty do drzwi szklanych

Szkło jako materiał budowlany i wykończeniowy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wykonane z niego drzwi, jak również inne wewnętrzne konstrukcje prezentują się bowiem niezwykle elegancko i stylowo, a aranżacje powstające z wykorzystaniem tego wyjątkowego surowca, dodają wnętrzom niepowtarzalnego char...

Pochwyty i uchwyty do drzwi szklanych

Szkło jako materiał budowlany i wykończeniowy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wykonane z niego drzwi, jak również inne wewnętrzne konstrukcje prezentują się bowiem niezwykle elegancko i stylowo, a aranżacje powstające z wykorzystaniem tego wyjątkowego surowca, dodają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Aby jednak szklane struktury długo i niezawodnie służyły, szklane tafle muszą być odpowiednio przymocowane i wyposażone w funkcjonalne antaby. Wykorzystuje się do tego celu specjalne okucia, między innymi solidne i trwałe uchwyty do szkła.

Uchwyt do drzwi szklanych - gdzie go znaleźć?

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym z powodzeniem można się zaopatrzyć w akcesoria wykończeniowe idealnie sprawdzające się przy szklanych drzwiach oraz innych konstrukcjach wykonanych z tego materiału. Oferujemy szereg przydatnych elementów. Pochwyt do szklanych drzwi to jeden z ważniejszych detali, niezwykle funkcjonalny i niezastąpiony w czasie ich eksploatacji. Jest to rodzaj klamki, która zdecydowanie ułatwia ich otwieranie i zamykanie. Jako że uchwyt do drzwi szklanych jest montowany na ich powierzchni, a co więcej, jest narażony na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych, musi być nie tylko estetyczny, ale także wykonany z wyjątkowo solidnych i trwałych materiałów.

Uchwyty do drzwi szklanych

Każdy pochwyt do drzwi szklanych oferowany w naszym sklepie to wysokogatunkowy produkt o nowoczesnym designie i wykonany z wyjątkową starannością. Do produkcji antab wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Są one produkowane wyłącznie z wytrzymałych surowców, wykazujących wysoką odporność na niekorzystne działanie wielu czynników zewnętrznych. Stal nierdzewna chromowana, polerowana, szczotkowana, czy też malowana proszkowo to materiały znajdujące zastosowanie w oferowanych przez nas uchwytach. Nie ulegają one zatem degradacji, nie korodują i przez długi czas prezentują się efektownie. Niewątpliwym ich walorem jest również niezwykle przystępna cena, co w połączeniu z najwyższą jakością stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę handlową.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów