Klamki owalny szyld

Klamki do drzwi z owalnym szyldem

W tej kategorii znajdziecie Państwo klamki drzwiowe z owalnym szyldem. Będą to m.in. klamki do drzwi aluminiowych, które wykorzystuje się w różnego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych i budynkach przemysłowych, czy halach produkcyjnych. Klamka do drzwi z owalnym szyldem to doskonały wybór zarówno do domów pry...

Klamki do drzwi z owalnym szyldem

W tej kategorii znajdziecie Państwo klamki drzwiowe z owalnym szyldem. Będą to m.in. klamki do drzwi aluminiowych, które wykorzystuje się w różnego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych i budynkach przemysłowych, czy halach produkcyjnych. Klamka do drzwi z owalnym szyldem to doskonały wybór zarówno do domów prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Duża funkcjonalność to zalety, które sprawiają, że będzie to najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie z drzwi korzysta się bardzo często.

 

Klamki wykonane są najczęściej z mosiądzu i stopu cynku i aluminium, bądź stali nierdzewnej, natomiast ich wygląd charakteryzowany jest przez nałożenie odpowiedniej powłoki typu farba, powłoka galwaniczna, powłoki metalizowane. Owalny szyld to estetyczna część umieszczona między ruchomą rączką klamki a powierzchnią drzwi. W tym przypadku liczy się przede wszystkim trwałość materiału. Jest to ważne ze względów bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Produkty z tej kategorii doskonale nadają się także do wewnątrzklatkowych, garażowych, czy wszędzie tam, gdzie konieczne są klamki drzwiowe. Szyld owalny idealnie wpasowuje się w estetyczny minimalizm, a przy tym zapewnia dużą funkcjonalność. Tego typu klamki przystosowane są do łatwego montażu w większości typów drzwi, które są obecnie dostępne na rynku.

 

Nasz sklep to tylko najwyższej klasy produkty, które z pewnością sprawdzą się podczas wieloletniej eksploatacji. Tutaj niska cena idzie w parze z najwyższą jakością – to chyba takiego połączenia oczekiwaliby Państwo od swojego ulubionego sklepu z artykułami z branży home. W zestawie znajdziemy śruby mocujące lub wkręty, które będą konieczne do zamontowania klamki do drzwi. Jest to stosunkowo łatwa praca, z którą każdy powinien sobie poradzić indywidualnie.
Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów