Tarczki do klamek

Tarczki i rozety do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Sklep handles.pl to miejsce w sieci, gdzie z łatwością klienci zaopatrzą się w eleganckie i praktyczne okucia do drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych, takie jak rozeta czy tarczka do klamki. Są to starannie zaprojektowane i wykonane elementy wykończeniowe, które pozwalają na ukrycie mechanizm...

Tarczki i rozety do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Sklep handles.pl to miejsce w sieci, gdzie z łatwością klienci zaopatrzą się w eleganckie i praktyczne okucia do drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych, takie jak rozeta czy tarczka do klamki. Są to starannie zaprojektowane i wykonane elementy wykończeniowe, które pozwalają na ukrycie mechanizmu otwierającego oraz nieestetycznych otworów montażowych. W prezentowanej kategorii znajdują się wszelkiego rodzaju szyldy do klamek pod wieloma postaciami. Oferujemy rozmaite wzory i egzemplarze wykonane w wielu stylach. Taka różnorodność pozwala na dobranie modelu najodpowiedniejszego do charakteru drzwi oraz pomieszczenia, w którym będą się one znajdować.

Szyldy do drzwi - estetyka i niepowtarzalny design

Rozeta do drzwi zewnętrznych taka jak AXA Gamet, dzięki zastosowaniu estetycznych materiałów pozwoli na stworzenie eleganckiego wystroju pomieszczenia, a poprzez wydzielenie miejsca na kluczyk, zapewni prywatność. Wspomniana rozeta drzwiowa pasuje do każdego rodzaju zamka wewnętrznego, stanowi element dekoracyjny, który pozwala stworzyć jednolity i atrakcyjny styl mieszkania lub domu, jeżeli do wszystkich drzwi zastosuje się taki sam model. Osobom, które pragną ozdobić swoje pokoje elementami dekoracyjnymi wykonanymi z materiałów takich jak chrom, zwracamy uwagę na rozety z serii TUPAI VDS Infinity Line. Są to eleganckie okucia o ciekawych wzorach, które ozdobią zarówno drzwi w prywatnym mieszkaniu, jak i te prowadzące do biura lub gabinetu specjalisty. Minimalistyczny materiał, charakterystyczny design oraz duża funkcjonalność, czyni z tego rodzaju wykończeń ciekawą alternatywę dla bardziej tradycyjnych okuć.

Szyldy do klamek dla każdego wnętrza

Zaletą naszej oferty jest przystępna cena oraz różnorodność asortymentu, w którym znajdują się produkty takie jak rozeta do drzwi czy tarczka do klamki. Daje to klientom możliwość dobru elementów wykończeniowych zgodnie ze stylistyką skrzydeł drzwiowych. Produkty oferowane w kolorach takich jak złoty, srebrny, czy też pokryte patyną stanowią estetyczne połączenie z drzwiami wykonanymi z litego drewna lub materiałów drewnopodobnych. W ofercie znajdują się także okucia w kolorach pasujących do skrzydeł z tworzyw sztucznych, np. białe czarne lub brązowe. Także pod względem dostępnych kształtów, możemy pochwalić się bogactwem asortymentu, oferujemy modele okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne. Dzięki dostępowi do wielu modeli i typów produktów w tej kategorii nasi klienci mogą dopasować tarcze, rozety czy szyldy, nie tylko do konkretnego skrzydła drzwiowego, ale także do innych elementów dekoracyjnych w pomieszczeniu. Głównie chodzi tutaj o okucia mebli, poręcze oraz inne pomniejsze ozdoby.
Więcej
Pokazuje 1 - 150 z 448 produktów

Nowe produkty

Tagi