Klamki kwadratowy szyld

Klamki do drzwi z kwadratowym szyldem

Kwadratowe klamki do drzwi oferowane przez nasz sklep wyróżniają się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Do ich produkcji zastosowano wysokogatunkowe komponenty, takie jak mosiądz bądź znal. Wiele osób decyduje się na taki rodzaj klamki (z kwadratowym szyldem), ponieważ wydaje się on bardziej el...

Klamki do drzwi z kwadratowym szyldem

Kwadratowe klamki do drzwi oferowane przez nasz sklep wyróżniają się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Do ich produkcji zastosowano wysokogatunkowe komponenty, takie jak mosiądz bądź znal. Wiele osób decyduje się na taki rodzaj klamki (z kwadratowym szyldem), ponieważ wydaje się on bardziej elegancki od tradycyjnych wzorów. Klamka do drzwi z kwadratowym szyldem doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim, jak i do bardziej klasycznego wystroju. W obu przypadkach podkreśli charakter pomieszczenia oraz nada stylu każdemu rodzajowi drzwi. Dobrze się prezentuje zwłaszcza w zestawieniu z jasnym kolorem skrzydeł drzwiowych oraz mlecznym przeszkleniem, ale także z klasycznymi modelami w ciemniejszych barwach.

 

Klamka na kwadratowym szyldzie jest na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, iż może z powodzeniem być stosowana zarówno w prywatnych domach, jak i w przestrzeniach biurowych. Eleganckie wykończenie, ciekawe wzornictwo, wytrzymałość czyni z tego elementu nie tylko dodatek dekoracyjny, ale też praktyczny element użytkowy. Kształt jest czynnikiem decydującym o elegancji klamki. Kwadratowy szyld przykuwa wzrok i staje się istotnym elementem wystroju danego pomieszczenia. Tak przyozdobione drzwi wydają się masywniejsze, większe oraz cięższe, co w przypadku wielu wnętrz całkowicie zmienia ich charakter.

 

Większość naszych produktów wykonana została z mosiądzu oraz stopów cynku i aluminium. Są to bardzo praktyczne i trwałe materiały. Poprzez nadanie klamce ciekawych kształtów i fasonów, jeszcze bardziej zwiększone zostały walory tych wyrobów. Połączenie matowych fragmentów z polerowanymi nadaje całości dynamicznego charakteru. Klamka taka to nie tylko praktyczne akcesorium pozwalające na zamknięcie drzwi, ale wyjątkowo elegancki element wystroju wnętrza. Cena, w jakiej oferujemy nasze produkty, w pełni odzwierciedla ich wysokie walory, a jednocześnie pozostaje na bardzo atrakcyjnym poziome. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką są klamki z kwadratowym szyldem.
Więcej
Pokazuje 1 - 150 z 736 produktów

Nowe produkty

Tagi