szyld-prostokatny

Tarczki / rozety do drzwi o szyldzie prostokątnym

W trakcie remontu domu, mieszkania bądź innego pomieszczenia, często skupiamy się na rzeczach, które rzucają się w oko, jak kolor farby, faktura posadzki bądź wykończenie sufitu. Łatwo wtedy zapomnieć, że jednak diabeł tkwi w szczegółach. Jednymi z nich są zamknięcia do drzwi - to właśnie one są...

Tarczki / rozety do drzwi o szyldzie prostokątnym

W trakcie remontu domu, mieszkania bądź innego pomieszczenia, często skupiamy się na rzeczach, które rzucają się w oko, jak kolor farby, faktura posadzki bądź wykończenie sufitu. Łatwo wtedy zapomnieć, że jednak diabeł tkwi w szczegółach. Jednymi z nich są zamknięcia do drzwi - to właśnie one są ważnym dopełnieniem całości, nadając wnętrzu pomieszczenia odpowiedni charakter. Oprócz ich wyglądu, warto zwrócić uwagę na ich solidność wykonania, ponieważ nie zawsze obchodzimy się z nimi delikatnie, przez co np. tarczka do drzwi może ulec zniszczeniu. Przed tego typu niebezpieczeństwami uchroni Państwa odpowiednia oferta zakupu wraz z możliwością otrzymania gwarancji na zakupiony produkt.
Nasz sklep handles.pl oferuje wytrzymałe i stylowe tarczki do klamek. Jeśli interesuje Państwa rozeta do drzwi wewnętrznych, posiadamy kilka modeli wykonanych z różnych materiałów, m.in. z miedzi, znalu, chromu czy mosiądzu. Państwa rozeta drzwiowa wewnętrzna może być także dobrana pod względem koloru, w sprzedaży dostępne są rozety czarne, srebrne, białe, a także w barwach miedzi bądź szarości. Jeśli potrzebują Państwo szyld prostokątny, istnieje możliwość kupna modelu rozety na klucz 4065 RT Tupai, lub bardziej zaawansowanego modelu 4075 RT Tupai; ten szyld prostokątny stworzony został dla drzwi prowadzących do toalety. Oferowane kolory: chrom błyszczący, chrom szczotkowany i czarny. Oprócz nich, posiadamy również wiele rodzajów szyldów kwadratowych. Do wyboru szyldy wykonane z mosiądzu , znalu, miedzi. Dostępne kolory: czarny, biały, srebrny, miedziany i szary.
Wszystkie oferowane Państwu poniżej tarczki do klamek, rozety oraz szyldy są wykonane przez renomowanych producentów - włoską firę Linea Cali oraz portugalską firmę TUPAI, co jest gwarancją najwyższej jakości oraz solidności wykonania. Dzięki temu wybrane zamknięcie do drzwi będzie funkcjonalne i wygodne. Ponadto, nasza firma dba o to, by ich cena pozostała możliwie jak najniższa, i dostępna na każdą kieszeń.
Więcej
Pokazuje 1 - 40 z 40 produktów