zamki-magnetyczne

Zamki magnetyczne do drzwi

Zamki magnetyczne powszechnie uznawane są za jedne z bezpieczniejszych i niezawodnych. Dużą ich zaletą jest szybki montaż i zastosowanie. Zamki magnetyczne z powodzeniem stosowane są w pomieszczeniach komercyjnych, jak również mieszkalnych. Oferujemy szereg zamków magnetycznych do wielu zastosowań. Nasze produkty poch...

Zamki magnetyczne do drzwi

Zamki magnetyczne powszechnie uznawane są za jedne z bezpieczniejszych i niezawodnych. Dużą ich zaletą jest szybki montaż i zastosowanie. Zamki magnetyczne z powodzeniem stosowane są w pomieszczeniach komercyjnych, jak również mieszkalnych. Oferujemy szereg zamków magnetycznych do wielu zastosowań. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów i znanych marek - doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka jakość dla naszych klientów.

Zamki magnetyczne - dlaczego warto?

Zamki magnetyczne montowane w drzwiach sprawiają, że te zamykają się cicho bez zbędnego hałasu. Co więcej, instalacja zamków magnetycznych z cicho pracującym zaczepem znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort, praktyczność i chce się poprawić ogólną estetykę drzwi (konstrukcja zamka magnetycznego sprawia, że rygiel jest płaski i zupełnie niewidoczny). Sprawdź nasze zamki magnetyczne do drzwi!

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów