zamki-magnetyczne

Zamki magnetyczne do drzwi

Zamki magnetyczne powszechnie uznawane są za jedne z bezpieczniejszych i niezawodnych. Dużą ich zaletą jest szybki montaż i zastosowanie. Zamki magnetyczne z powodzeniem stosowane są w pomieszczeniach komercyjnych, jak również mieszkalnych. Oferujemy szereg zamków magnetycznych do wielu zastosowań. Nasze produkty poch...

Zamki magnetyczne do drzwi

Zamki magnetyczne powszechnie uznawane są za jedne z bezpieczniejszych i niezawodnych. Dużą ich zaletą jest szybki montaż i zastosowanie. Zamki magnetyczne z powodzeniem stosowane są w pomieszczeniach komercyjnych, jak również mieszkalnych. Oferujemy szereg zamków magnetycznych do wielu zastosowań. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów i znanych marek - doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka jakość dla naszych klientów.

Zamki magnetyczne - dlaczego warto?

Zamki magnetyczne montowane w drzwiach sprawiają, że te zamykają się cicho bez zbędnego hałasu. Co więcej, instalacja zamków magnetycznych z cicho pracującym zaczepem znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort, praktyczność i chce się poprawić ogólną estetykę drzwi (konstrukcja zamka magnetycznego sprawia, że rygiel jest płaski i zupełnie niewidoczny). Zamki magnetyczne do drzwi doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci i osoby z niepełnosprawnościami, ponieważ otwieranie drzwi jest niezwykle proste. Co więcej, zamki te mają niepowtarzalny design, doskonale sprawdzający się w nowoczesnych pomieszczeniach. Sprawdź nasze zamki magnetyczne do drzwi!

Zamek magnetyczny do drzwi w sklepie Handles

Zamki magnetyczne do drzwi, które są dostępne w naszym sklepie z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu. Zamki magnetyczne dostosowane są do wielu rodzajów drzwi oraz potrzeb klientów. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu - z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni produkt.

Więcej
Pokazuje 1 - 27 z 27 produktów