uchwyty-meblowe-relingi

Uchwyty meblowe relingowe marek: COLOMBO Design, BOSETTI MARELLA i inne

Uchwyty meblowe relingowe to eleganckie elementy wykończeniowe, pozwalające nawet z przeciętnych mebli uczynić stylowe i zachwycające egzemplarze. Nasz sklep ma w swojej ofercie bogatą kolekcję tego rodzaju akcesoriów, w skład której wchodzą między innymi uchwyty relingowe ...

Uchwyty meblowe relingowe marek: COLOMBO Design, BOSETTI MARELLA i inne

Uchwyty meblowe relingowe to eleganckie elementy wykończeniowe, pozwalające nawet z przeciętnych mebli uczynić stylowe i zachwycające egzemplarze. Nasz sklep ma w swojej ofercie bogatą kolekcję tego rodzaju akcesoriów, w skład której wchodzą między innymi uchwyty relingowe w wielu stylach, wzorach i rozmiarach. Stosowane mogą być one w różnych rodzajach szafek, takich jak kuchenne, łazienkowe, oraz te znajdujące się w salonie i innych pokojach. Relingi meblowe z naszej oferty to produkty cenionych i renomowanych producentów takich jak Bosetti Marella, Colombo Design czy Mital. Marki te znane są z wysokiej jakości wyrobów, podążania za najnowszymi trendami we współczesnym wzornictwie oraz szerokiego asortymentu produktów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie tych dodatków do charakteru i stylu danego pomieszczenia. Przeznaczone są one do mebli znajdujących się zarówno w prywatnych domach lub mieszkaniach, jak i przestrzeniach biurowych.

Relingi do mebli - wysoki styl i jakość 

Każdy uchwyt meblowy relingowy prezentowany w tej kategorii wykonany został ze szlachetnych materiałów, takich jak aluminium lub mosiądz, które wykończone zostały na kilka sposobów. Klienci odnajdą tutaj błyszczące chromowane elementy, nadające się doskonale do nowoczesnych aranżacji, współczesnych mebli utrzymanych w minimalistycznym klimacie, pomieszczeń łączących ze sobą drewno, stal i szkło. Natomiast satynowe, wykonane w tradycyjnym stylu uchwyty do szafek i szuflad dobrze będą współgrać z ciepłymi wnętrzami pomieszczeń, których wystrój inspirowany jest klasycznymi pomysłami z bogatej historii designu. Nadają się one wszędzie tam, gdzie królują ciepłe barwy, zdobienia, oraz głównym materiałem jest drewno w każdej postaci. Mnogość wzorów, kształtów i rozmiarów pozwala na stworzenie unikalnego wnętrza, w którym każdy uchwyt meblowy, reling i mebel będzie niepowtarzalny. Z powodzeniem można łączyć kilka współgrających ze sobą modeli. Popularne są aranżacje, w których szuflady ozdobione są dłuższymi elementami montowanymi poziomo, natomiast wiszące szafki, krótkimi i pionowymi. Kolejną zaletą tego rodzaju wykończeń jest także cena, która jest przystępna i stanowi niewielki koszt w stosunku, do efektu, jaki uzyskuje się przy umiejętnym dobraniu i zamontowaniu relingów.

Meblowe uchwyty relingi

Co ważne elementy te są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Materiały zastosowane do ich produkcji zapewniają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą zdarzyć się w czasie intensywnego użytkowania, zwłaszcza w kuchni. W pomieszczeniu tym najczęściej korzysta się z szuflad i szafek, a co za tym idzie, także z uchwytów.
Więcej