szyld-kwadratowy

Rozety i tarczki do drzwi o kwadratowym szyldzie

Rozeta i szyld, obok klamki, to niezbędne akcesoria do drzwi. Znajdują zastosowanie w drzwiach wejściowych, jak również wewnętrznych, zarówno tych pokojowych, jak i łazienkowych czy też kuchennych. Powinny doskonale harmonizować z klamką, być dopasowane do niej kolorystycznie, jak również utrzyma...

Rozety i tarczki do drzwi o kwadratowym szyldzie

Rozeta i szyld, obok klamki, to niezbędne akcesoria do drzwi. Znajdują zastosowanie w drzwiach wejściowych, jak również wewnętrznych, zarówno tych pokojowych, jak i łazienkowych czy też kuchennych. Powinny doskonale harmonizować z klamką, być dopasowane do niej kolorystycznie, jak również utrzymane w tej samej stylistyce. Oczywiście najlepiej, jeśli są wykonane z tego samego materiału. Idealnie dopasowany do klamki szyld czy też rozeta do drzwi wewnętrznych nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale są także efektownym detalem dekoracyjnym drzwi. Z tego powodu warto choć dłuższą chwilę zastanowić się nad ich zakupem i wybrać model, który będzie idealnie harmonizował z pozostałymi akcesoriami zamontowanymi w drzwiach.
W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego oferujemy funkcjonalne, a przede wszystkim niezwykle efektowne tarczki do klamek oraz rozety. Są to akcesoria bardzo dobrej jakości, wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Każda rozeta drzwiowa wewnętrzna to niezwykle praktyczny, a zarazem gustowny element, który doskonale maskuje nieestetyczne otwory w drzwiach, konieczne do montażu klamki i zamków. Pełni także funkcję swoistej obejmy wkładki bębenkowej zamka, czy też innego rodzaju zastosowanej w drzwiach blokady. Nasz sklep oferuje różnego rodzaju tarczki drzwiowe, cechujące się starannością wykonania i wyjątkową estetyką. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się kwadratowy szyld. Z pozoru prosty, o geometrycznej formie będzie nie tylko funkcjonalnie służył, ale także pełnił funkcję dekoracyjną. Świetnie zaprezentuje się przy klamce osadzonej na tarczy o tym samym kształcie i utrzymanej w tej samej stylistyce.
Każdy kwadratowy szyld przez nas oferowany, podobnie jak też i okrągły, to ważne detale, dzięki którym drzwi będą się doskonale i niezwykle estetycznie prezentowały oraz funkcjonalnie służyły. Szeroki wybór rozet, zróżnicowana kolorystyka, niebanalne ich wzornictwo, a przede wszystkim atrakcyjna cena, to niewątpliwe walory, jakimi wyróżnia się nasza oferta.
Więcej
Pokazuje 1 - 69 z 69 produktów