Lista produktów producenta: TUPAI

Klamki Tupai


Powstała w 1976 roku w Portugalii firma Tupai to obecnie marka sprzedająca klamki na całym świecie i zatrudniająca ponad 400 osób. Jej wyroby łączą w sobie atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonania. Akcesoria dostępne są w szerokiej palecie wzorów, materiałów oraz rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb i gustów. Dążenie do utrzymania oraz podnoszenia jakości swoich wyrobów sprawiło, że firma zdołała osiągnąć pozycję czołowego producenta klamek do drzwi.Klamka Tupai - mosiądz w najlepszej odsłonie


Tupai najchętniej wykorzystuje w swoich projektach mosiądz. Poszczególne modele powstają na podstawie wyjątkowo zaawansowanego oraz zautomatyzowanego procesu technologicznego. Gwarantuje on osiągniecie wyjątkowej trwałości wszystkich wyrobów oraz precyzji ich wykonania. Opisywana marka jest znana również z innych akcesoriów drzwiowych, takich jak zasuwy czy zamki, wykonywane również z mosiądzu.


Klamki do drzwi Tupai dostępne w naszym sklepie doskonale wpasują się do aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych. Szeroki wybór modeli klamek Tupai, a także akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!


Marka Tupai znana jest nie tylko ze swoich klamek do drzwi, ale także zasuw oraz zamków wykonywanych właśnie z mosiądzu.


Raso de Paredes | Ap. 3099
3754-901 ÁGUEDA | PORTUGAL

Pokazuje 1 - 150 z 371 produktów