Lista produktów producenta: AXA

AXA klamki i gałki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych


W naszym asortymencie posiadamy klamki najwyższej jakości do drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych. Klamki do drzwi AXA charakteryzują się nowoczesną i minimalistyczną formą, która idealnie podkreśla zyskujący ostatnio na popularności industrialny charakter wnętrza. Klamka AXA drzwiowa zewnętrzna dostępna jest w opcji z zabezpieczeniem, co łączy jej niebywałe walory estetyczne z praktycznymi, pozwalając czuć się bezpiecznie we własnym domu. Sklep Handles oferuje klamki AXA w najmodniejszych, lecz nadal klasycznych i eleganckich wykończeniach kolorystycznych, takich jak srebro, stare złoto czy czerń. Wybór takich barw gwarantuje, że będą one pasować do każdego stylu i koloru przewodniego panującego w mieszkaniu, a także będą idealnie współgrać z wszystkimi modelami drzwi, niezależnie od tekstury, rodzaju drewna i wykończenia.

Klamki do drzwi zewnętrznych AXA


Posiadając dzieci bądź zwierzęta domowe warto rozważyć rozwiązanie takie jak gałko-klamka. Dla dzieci zwykłe klamki szybko przestają być przeszkodą w przejściu do innego pomieszczenia, co może narazić je na niebezpieczeństwo. Klamka gałka AXA zapobiega niechcianemu otworzeniu drzwi również przez osoby postronne, przez co może być wykorzystywana nie tylko w domu, ale też w biurach czy gabinetach. Warto wspomnieć, iż dzięki swojemu prostemu, acz efektownemu designowi może stanowić ciekawy element wystroju wnętrza, nie rzucając się jednak zanadto w oczy.

AXA klamki zewnętrzne


Cena uzależniona jest od wybranego modelu, ale każdy produkt posiada gwarancję jakości firmy AXA Stenman Polska, która już od 19 lat oferuje Państwu swoje wyroby. Dodatkową zaletą jest bezpieczeństwo użytkowania, które zapewnione jest przez użycie bardzo trwałej, anodowanej powłoki zabezpieczającej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co pozwala użytkownikom cieszyć się naszym asortymentem przez długie lata. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która z przyjemnością doradzi oraz pomoże w wyborze odpowiedniego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że klamka AXA to coś, czego każdy szuka!
Pokazuje 1 - 72 z 72 produktów