Klamki długi szyld

Klamki do drzwi na długich szyldach

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z podłużnym szyldem. Nasz sklep internetowy oferuje różne rodzaje tego typu akcesoriów. Będą to m.in. klasyczne naciskane klamki drzwiowe. Taki komplet to doskonały wybór, który zapewni maksimum funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Znajdą się tutaj ...

Klamki do drzwi na długich szyldach

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z podłużnym szyldem. Nasz sklep internetowy oferuje różne rodzaje tego typu akcesoriów. Będą to m.in. klasyczne naciskane klamki drzwiowe. Taki komplet to doskonały wybór, który zapewni maksimum funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Znajdą się tutaj także tzw. gałko klamki, które stosuje się w zamkach listwowych w drzwiach zewnętrznych i wewnątrzklatkowych. Każda klamka do drzwi z długim szyldem dostępna w naszej ofercie została wykonana ze specjalnych materiałów (np. mosiądz) z podwyższonym standardem bezpieczeństwa. Cena, jaką poniesiemy w związku z włamaniem, z pewnością nie jest warta oszczędzania na tanich klamkach.

 

Jeśli chodzi o wykończenie produktów z tej kategorii, to oferta jest naprawdę szeroka. Znajdą się tutaj akcesoria w różnych stylach, począwszy od zdobionych klamek z mosiądzu, przez charakterystyczne chromowane klamki uniwersalne, po bardzo nowoczesne i designerskie wersje wykorzystywane w nowym budownictwie. Zróżnicowana będzie również kolorystyka – matowa farba, błyszczący chrom, czy okleina imitująca drewno to tylko najbardziej popularne wersje klamek wybierane przez klientów. Wybór zależy w pełni od preferencji kupującego, jednak jesteśmy przekonani, że uda się je dostosować do większości popularnych typów drzwi sprzedawanych obecnie na rynku. Klamka do drzwi na długich szyldach to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli, które dobiera się najczęściej do drzwi z zamkiem na klucz. Niezależnie od tego, czy mówimy o drzwiach wejściowych, wewnętrznych czy każdych innych. W zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne elementy, które pozwolą zamontować klamkę.
Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 88 produktów