Klamki długi szyld

Klamki do drzwi na długich szyldach

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z podłużnym szyldem. Nasz sklep internetowy oferuje różne rodzaje tego typu akcesoriów. Będą to m.in. klasyczne naciskane klamki drzwiowe. Taki komplet to doskonały wybór, który zapewni maksimum funkcjonalności oraz 100% bezpieczeństwa. Znajdą się t...

Klamki do drzwi na długich szyldach

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla Państwa klamki do drzwi z podłużnym szyldem. Nasz sklep internetowy oferuje różne rodzaje tego typu akcesoriów. Będą to m.in. klasyczne naciskane klamki drzwiowe. Taki komplet to doskonały wybór, który zapewni maksimum funkcjonalności oraz 100% bezpieczeństwa. Znajdą się tutaj także tzw. gałko klamki, które stosuje się w zamkach listwowych w drzwiach zewnętrznych i wewnątrzklatkowych. Każda klamka do drzwi z długim szyldem dostępna w naszej ofercie została wykonana ze specjalnych materiałów (np. mosiądz) z podwyższonym standardem bezpieczeństwa. Cena, jaką poniesiemy w związku z włamaniem, z pewnością nie jest warta oszczędzania na tanich klamkach.

 

Jeśli chodzi o wykończenie produktów z tej kategorii, to oferta jest naprawdę szeroka. Znajdą się tutaj akcesoria w różnych stylach, począwszy od zdobionych klamek z mosiądzu, przez charakterystyczne chromowane klamki uniwersalne, po bardzo nowoczesne i designerskie wersje wykorzystywane w nowym budownictwie. Zróżnicowana będzie również kolorystyka – matowa farba, błyszczący chrom, czy okleina imitująca drewno to tylko najbardziej popularne wersje klamek wybierane przez klientów. Wybór zależy w pełni od preferencji kupującego, jednak jesteśmy przekonani, że uda się je dostosować do większości popularnych typów drzwi sprzedawanych obecnie na rynku. Klamka do drzwi na długich szyldach to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli, które dobiera się najczęściej do drzwi z zamkiem na klucz. Niezależnie od tego, czy mówimy o drzwiach wejściowych, wewnętrznych czy każdych innych. W zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne elementy, które pozwolą zamontować klamkę.
Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 112 produktów