Lista produktów producenta: COLOMBO Design

Fabryka w Terno d'Isola, rozpoczęła produkcję w 1991 roku, wyposażona jest w zaawansowane i zrobotyzowane urządzenia, które gwarantują całkowity wewnętrzny cykl produkcyjny.Zasadniczo wykorzystywane są stopy metali takich jak mosiądz i chromall, które w ramach procesu odlewania ciśnieniowego lub kucia, są formowane w formach o największym popycie na rynku.


Całkowicie skomputeryzowana galwanizernia zapewnia najbardziej awangardowe i wyrafinowane wykończenia i gwarantuje ich powtarzalność w każdym momencie. Specjalne zabezpieczanie powłoki przy użyciu proszku i lakierowaniu epoksydowemu zapewnia wysoką jakość i pewność, że sam produkt pozostanie w formie niezmienionej przez wiele lat użytkowania.

Polityka firmy to jest wytwarzanie wyrobów o wysokim standardzie projektowym dla nowoczesnych i wymagających klientów.Początkowa działalność firmy skupiona była produkcji klamek do drzwi i okien. Zaprojektowano bardzo szeroką gamę artykułów, pod nadzorem architekta i dyrektora artystyczny Carlo Bartoli, przy współpracy z najbardziej znanymi międzynarodowymi artystami z projektu "Made in Italy" takimi jak: Castiglia Associati, Di Blasi Associati, Studio Kairos, Alberto Meda i oczywiście Bartoli Design. Również w późniejszym terminie, zaproszono do współpracy innych projektantów Ruzza Angeletti, Archilab, Piet Billekens nieregularnych Bonini, Luca Colombo, Makio Hasuike, Gianluigi Landoni, Francesco Lucchese Jasper Morrison, Pininfarina.


Spółka osiągnęła następujące ważne certyfikaty jakości:

UNI EN ISO 9001 oraz UNI EN ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego certyfikowany) co wskazuje że wyroby Colombo Design produkowane są z zasadami ochrony środowiska (Mark Green Made).

źródło: www.colombodesign.it

Klamki Colombo Desin to wysokiej jakości okucia - należą do najbardziej cenionych ekskluzywnych klamek włoskich.

Uchwyty Formae - uchwyty meblowe o lekkim włoskim designie - są doskonałą ozdobą dla każdych mebli.

Akcesoria łazienkowe Colombo Design - najwyższa jakość dla Twojej łazienki- włoskie akcesoria łazienkowe.


Firma handles.pl sprowadza produkty Colombo Design bezpośrednio z Włoch. Bezpośredni importer Colombo Design.

Pokazuje 1 - 30 z 296 produktów