Lista produktów producenta: COLOMBO Design

Nowoczesne klamki do drzwi Colombo Design


Fabryka w Terno d'lsola, rozpoczęła produkcję w 1991 roku, wyposażona jest w zaawansowane i zrobotyzowane urządzenia, które gwarantują całkowity wewnętrzny cykl produkcyjny. Zasadniczo wykorzystywane są stopy metali takich jak mosiądz i chromall, które w ramach procesu odlewania ciśnieniowego lub kucia, są formowane w formach o największym popycie na rynku. Każda powstała w ten sposób klamka do drzwi Colombo Design, jest wyjątkowa.


Colombo Design - wysoka jakość i precyzja wykonania 


Całkowicie skomputeryzowana galwanizernia zapewnia najbardziej awangardowe i wyrafinowane wykończenia i gwarantuje ich powtarzalność w każdym momencie. Specjalne zabezpieczanie powłoki przy użyciu proszku i lakierowaniu epoksydowemu zapewnia wysoką jakość i pewność, że sam produkt pozostanie w formie niezmienionej przez wiele lat użytkowania. W takich warunkach powstają nowoczesne i designerskie, włoskie klamki do drzwi - a wśród nich, m.in. klamki drzwiowe Colombo Design. Poznański sklep handles.pl, prowadzi sprzedaż wyrobów tej jedynej w swoim rodzaju, włoskiej marki. Cena klamki Colombo Design, podawana jest każdorazowo, przy jej zdjęciu, w sklepie internetowym.

Polityka firmy to jest wytwarzanie wyrobów o wysokim standardzie projektowym dla nowoczesnych i wymagających klientów.Początkowa działalność firmy skupiona była produkcji klamek do drzwi i okien. Zaprojektowano bardzo szeroką gamę artykułów, pod nadzorem architekta i dyrektora artystyczny Carlo Bartoli, przy współpracy z najbardziej znanymi międzynarodowymi artystami z projektu Made in Italy takimi jak: Castiglia Associati, Di Blasi Associati, Studio Kairos, Alberto Meda i oczywiście Bartoli Design. Również w późniejszym terminie, zaproszono do współpracy innych projektantów Ruzza Angeletti, Archilab, Piet Billekens nieregularnych Bonini, Luca Colombo, Makio Hasuike, Gianluigi Landoni, Francesco Lucchese Jasper Morrison, Pininfarina.

Wyroby producenta Colombo Design to wysokiej jakości uchwyty, okucia i klamki do drzwi. Produkty nie tylko wyróżniają się niebanalnym i lekkim - włoskim designem, lecz również zastosowaniem dobrej klasy materiałów. Klamki drzwiowe Colombo Design wykonuje się przykładowo ze stopów mosiądzu i chromali. Ponadto produkcja jest przeprowadzana w sposób kompletnie skomputeryzowany. Lakierowanie epoksydowe z kolei pozwala na zachowanie świeżego wyglądu przez znacznie długi czas. Włoskie klamki do drzwi producenta to świetna propozycja dla osób ceniących wysokie wykonanie oraz wyrafinowany - unikatowy design.


Spółka osiągnęła następujące ważne certyfikaty jakości:

UNI EN ISO 9001 oraz UNI EN ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego certyfikowany) co wskazuje że wyroby Colombo Design produkowane są z zasadami ochrony środowiska (Mark Green Made).

źródło: www.colombodesign.it

Klamki Colombo Desin to wysokiej jakości okucia - należą do najbardziej cenionych ekskluzywnych klamek włoskich.

Uchwyty Formae - uchwyty meblowe o lekkim włoskim designie - są doskonałą ozdobą dla każdych mebli.

Akcesoria łazienkowe Colombo Design - najwyższa jakość dla Twojej łazienki- włoskie akcesoria łazienkowe.


Firma handles.pl sprowadza produkty Colombo Design bezpośrednio z Włoch. Bezpośredni importer Colombo Design.

Pokazuje 1 - 150 z 415 produktów