Klamki okienne

Klamka okienna - elegancja i nowoczesność 

Klamki okienne to istotny detal, uzupełniający ramy okienne zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji użytkowych. Często nie doceniamy ich znaczenia, tymczasem dobór właściwych klamek może mieć wpływ nie tylko estetykę wnętrza, ale również na nasze bezpieczeństwo. Nasz sklep oferuje szeroki wybór kla...

Klamka okienna - elegancja i nowoczesność 

Klamki okienne to istotny detal, uzupełniający ramy okienne zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji użytkowych. Często nie doceniamy ich znaczenia, tymczasem dobór właściwych klamek może mieć wpływ nie tylko estetykę wnętrza, ale również na nasze bezpieczeństwo. Nasz sklep oferuje szeroki wybór klamek, dostosowanych do Państwa oczekiwań pod względem oryginalnego wzornictwa, zastosowanych materiałów, a także posiadanych funkcji. W naszym asortymencie znajdują się produkty najwyższej jakości, które zadowolą zarówno zwolenników ekonomicznych rozwiązań, jak i miłośników luksusu. Najczęściej wybierane przez naszych klientów są klamki okienne metalowe, charakteryzujące się dużą trwałością i stylowym wyglądem. Znajdziemy wśród nich klasyczne modele, pasujące do większości wnętrz, współczesne projekty o ciekawym designie, jak również egzemplarze inspirowane dawnymi epokami. Nowoczesne i eleganckie klamki okienne w naszym sklepie są w znacznej mierze włoskiego pochodzenia, co gwarantuje ich gustowny wygląd i użycie materiałów wysokiej klasy. Lśniące, chromowane modele, nawiązujące do geometrycznych kształtów, doskonale się prezentują zarówno w biurach, jak i w modernistycznych pomieszczeniach mieszkalnych. Kolekcja ekskluzywnych klamek, zdobionych kryształami, podkreśli charakter nawet najbardziej wytwornych wnętrz.

Klamki okienne retro - ciekawy akcent w Twoim domu 

Retro klamki okienne, wykończone za pomocą misternie zdobionej porcelany, nadają się do domów urządzonych w stylu vintage lub rustykalnym. Oferujemy klamki, które doskonale pasują do wszystkich obecnych trendów wnętrzarskich, aby każdy mógł znaleźć wzór odpowiedni do swoich potrzeb. Jak wiadomo, to szczegóły takie jak okucia, tworzą ostateczny klimat wnętrza, uzupełniając koncepcję wystroju. Jednak świetny wygląd to nie wszystko – klamka do okien musi spełniać szereg wymogów, dotyczących trwałości, wytrzymałości ogniowej, czy odporności na włamania. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, a przed zakupem można zapoznać się z ich klasyfikacją eksploatacyjną. Można również nabyć u nas klamki, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych – posiadające zabezpieczenie w postaci kluczyka, dzięki któremu dziecko nie jest w stanie samodzielnie otworzyć okna, a rodzice mogą spać spokojnie. Ceny klamek mogą znacząco się różnić w zależności od dystrybutora, dlatego warto poszukać najlepszej możliwej propozycji. Dzięki atrakcyjnej ofercie i licznym promocjom sklep internetowy Handles.pl jest najlepszym miejscem, aby bez zbędnych kosztów skompletować klamki okienne do całego domu.

Więcej
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów