Klamki do drzwi p.poż.

Klamki do drzwi przeciwpożarowych 

Klamki do drzwi przeciwpożarowych mają zagwarantować użytkownikom danego budynku i pomieszczeń w nim się znajdujących bezpieczeństwo oraz otwartą drogę ewakuacji podczas ewentualnego pożaru. Dlatego tak ważne jest zastosowanie przewidzianych do tego celu produktów, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep. Kl...

Klamki do drzwi przeciwpożarowych 

Klamki do drzwi przeciwpożarowych mają zagwarantować użytkownikom danego budynku i pomieszczeń w nim się znajdujących bezpieczeństwo oraz otwartą drogę ewakuacji podczas ewentualnego pożaru. Dlatego tak ważne jest zastosowanie przewidzianych do tego celu produktów, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep. Klamki przeciwpożarowe w istotny sposób różnią się od tradycyjnych modeli. Muszą one posiadać odpowiednie certyfikaty, które uzyskuje się podczas przeprowadzanych przez niezależnie instytucje testy. Nie mogą one być wykonane z materiałów, które pod wpływem ciepła lub ognia emitują szkodliwe substancje, są łatwopalne lub stanowią inne zagrożenie dla osób poszukujących wyjścia z pożaru. Klamka do drzwi ppoż wyposażona jest w tak zwaną bezpieczną rękojeść. W związku z tym wraz z drzwiami przeciwpożarowymi zapewnia bezpieczną drogę ucieczki w razie wystąpienia takiej potrzeby.

Klamki do drzwi p.poż - najlepsi producenci

Ochrona przeciwpożarowa wymaga wykorzystania najnowszych i zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa komponentów, innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz prostych, a zarazem skutecznych mechanizmów. Oferowane przez nas produkty, takie jak klamka do drzwi przeciwpożarowych, spełniają wszystkie te kryteria oraz posiadają atesty potwierdzające ich specyficzne właściwości. Klamka ppoż to produkt, który obdarza się dużym zaufaniem. Dbamy o to, by nasz asortyment pochodził od sprawdzonych dostawców i gwarantował bezpieczeństwo użytkownikom. Jednocześnie staramy się zapewnić wybór eleganckich i estetycznych modeli, by harmonijnie wpasowywały się one w bryłę oraz styl architektoniczny danego budynku. Dostępne w naszym sklepie klamki do drzwi przeciwpożarowych takie właśnie są! Przy zakupie wielu przedmiotów, ich cena odgrywa dużą rolę. Dlatego klamki przeciwpożarowe oferujemy Państwu na bardzo atrakcyjnych warunkach, zachęcających do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W ciągu kilku minut każdy klient znajdzie w naszym sklepie egzemplarz pasujący do danego pomieszczenia oraz spełniający wszystkie oczekiwania. Zachęcamy, aby sprawdzić nasze klamki do drzwi p.poż. Życzymy Państwu udanych zakupów.
Więcej