Klamki do drzwi p.poż.

Klamki do drzwi przeciwpożarowych (ppoż)

Klamki do drzwi przeciwpożarowych mają zagwarantować użytkownikom danego budynku i pomieszczeń w nim się znajdujących bezpieczeństwo oraz otwartą drogę ewakuacji podczas ewentualnego pożaru. Dlatego tak ważne jest zastosowanie przewidzianych do tego celu produktów, jakie w swojej ofercie posiada nasz skl...

Klamki do drzwi przeciwpożarowych (ppoż)

Klamki do drzwi przeciwpożarowych mają zagwarantować użytkownikom danego budynku i pomieszczeń w nim się znajdujących bezpieczeństwo oraz otwartą drogę ewakuacji podczas ewentualnego pożaru. Dlatego tak ważne jest zastosowanie przewidzianych do tego celu produktów, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep. Klamki przeciwpożarowe w istotny sposób różnią się od tradycyjnych modeli. Muszą one posiadać odpowiednie certyfikaty, które uzyskuje się podczas przeprowadzanych przez niezależnie instytucje testy. Nie mogą one być wykonane z materiałów, które pod wpływem ciepła lub ognia emitują szkodliwe substancje, są łatwopalne lub stanowią inne zagrożenie dla osób poszukujących wyjścia z pożaru. Klamka do drzwi ppoż wyposażona jest w tak zwaną bezpieczną rękojeść. W związku z tym wraz z drzwiami przeciwpożarowymi zapewnia bezpieczną drogę ucieczki w razie wystąpienia takiej potrzeby.

 

Ochrona przeciwpożarowa wymaga wykorzystania najnowszych i zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa komponentów, innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz prostych, a zarazem skutecznych mechanizmów. Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie te kryteria oraz posiadają atesty potwierdzające ich specyficzne właściwości. Klamka ppoż to produkt, który obdarza się dużym zaufaniem. Dbamy o to, by nasz asortyment pochodził od sprawdzonych dostawców i gwarantował bezpieczeństwo użytkownikom. Jednocześnie staramy się zapewnić wybór eleganckich i estetycznych modeli, by harmonijnie wpasowywały się one w bryłę oraz styl architektoniczny danego budynku. Przy zakupie wielu przedmiotów, ich cena odgrywa dużą rolę. Dlatego klamki przeciwpożarowe oferujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, zachęcających do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W ciągu kilku minut każdy klient znajdzie w naszym sklepie egzemplarz pasujący do danego pomieszczenia oraz spełniający wszystkie oczekiwania. Życzymy Państwu udanych zakupów.
Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów