Gałko-Klamki

Gałko-klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Klamka to nie tylko szczegół na trwałe ozdabiający drzwi do pomieszczeń, w których mieszkamy, ale również element mający wpływ na nasze bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności. W zależności od potrzeby, nasz sklep internetowy Handles oferuje klamki do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych. Rekomen...

Gałko-klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Klamka to nie tylko szczegół na trwałe ozdabiający drzwi do pomieszczeń, w których mieszkamy, ale również element mający wpływ na nasze bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności. W zależności od potrzeby, nasz sklep internetowy Handles oferuje klamki do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych. Rekomendowana przez nas jako w pełni bezpieczna gałko-klamka funkcjonować może w obiektach typowo mieszkalnych oraz przemysłowych. Wszystkie klamki dostępne w naszej ofercie wyróżniają się elegancją wykonania. Nowoczesna gałko-klamka do drzwi skonstruowana została przez projektantów znających szczegółowo realia niewłaściwie chronionych obiektów, dlatego te markowe produkty posiadają wielostopniową klasę bezpieczeństwa antywłamaniowego.

 Gałko-klamki - praktyczne i eleganckie dodatki do drzwi

Praktyczna i elegancka gałko-klamka drzwiowa może być przez Was nabyta w naszym sklepie internetowym w różnych dostępnych rozstawach, spośród których po krótkich oględzinach będziecie mogli wybrać opcję najbardziej pasującą do domowych drzwi. Każda gałko-klamka stała posiada też charakterystyczne okucie. Zostały one dostosowane nie tylko do drzwi zewnętrznych, ale także do tych, jakie znajdują się wewnątrz klatek schodowych w dużych blokach oraz kamienicach. Klamki z długim szyldem dodadzą elegancji każdemu wnętrzu prywatnemu, jak i oficjalnemu. Ich cena jest przystępna, choć nie należy do najniższych. Wysoka jakość wymaga określonej wartości rynkowej, a raz zakupione gałko-klamki sprawdzać się będą dzięki swej użyteczności przez całe lata. Spora część tych unikalnych produktów wyposażenia domów oraz mieszkań na co dzień projektowana i produkowana jest w Czechach. Możemy pochwalić się również współpracą z producentami z różnych innych krajów. Tak jak wszystkie produkty wysokiej jakości, także gałko-klamki objęte są gwarancją. Gwarancja na posiadany mechanizm wynosi 2 lata. Z kolei gwarancją na powierzchnię Inox chrom można cieszyć się przez 5 lat. Rzadko kiedy w branży produkcji klamek zdarzają się tego typu nowatorskie rozwiązania, jednocześnie nawiązujące do tradycji. Gałko-klamkom na pewno nie można odmówić unikalnego dizajnu, masywności oraz charakterystycznego połysku, przyciągającego uwagę już od pierwszego kontaktu wzrokowego. Każdy nowo wybudowany dom czy świeżo oddane do użytku mieszkanie powinno cieszyć się wysokiej klasy funkcjonalnością gałko klamek. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z całością oferty!
Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów