zawiasy

Zawiasy do drzwi samozamykające, piwotowe i bezprzylgowe

Zawiasy są jednym z podstawowych akcesoriów, dzięki którym możemy swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu. Dzięki nim mamy możliwość w bezpieczny sposób osadzić drzwi w ościeżnicy. Takie zastosowanie zapewnia płynne i bezproblemowe otwieranie oraz zamykanie drzwi. Sklep Handles.pl posia...

Zawiasy do drzwi samozamykające, piwotowe i bezprzylgowe

Zawiasy są jednym z podstawowych akcesoriów, dzięki którym możemy swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu. Dzięki nim mamy możliwość w bezpieczny sposób osadzić drzwi w ościeżnicy. Takie zastosowanie zapewnia płynne i bezproblemowe otwieranie oraz zamykanie drzwi. Sklep Handles.pl posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktową. Zawiasy do drzwi składają się z dwóch elementów, które połączone są ze sobą przegubowo. Jeden z nich przymocowany jest do skrzydła drzwi, natomiast drugi do ościeżnicy lub prosto do wewnętrznego obszaru otworu drzwiowego. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego modelu dedykowanego dla danego rodzaju drzwi możemy podnieść funkcjonalność systemu.

Zawiasy do drzwi drewnianych i nie tylko

W sklepie mamy możliwość wyboru właściwego dla naszych potrzeb wariantu. W kategorii znajdziemy między innymi zawiasy do drzwi bezprzylgowych, jak i zawiasy do drzwi drewnianych. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Dzięki nim wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru i sprawia wrażenie większego. W tym rozwiązaniu zamknięte drzwi tworzą z ościeżnicą jednolitą płaszczyznę. Zawiasy są wtedy chowane, co stwarza pozory masywniejszej krawędzi skrzydła. Ten typ pasuje przede wszystkim do wnętrz zaprojektowanych w stylu minimalistycznym i industrialnym. Wszystkie zawiasy do drzwi dostępne w naszym sklepie są wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości w trosce o komfort ich użytkowania. Elegancki wygląd wyrobów spełnia potrzeby najbardziej wymagających klientów. Sprawdź nasze zawiasy do drzwi drewnianych i bezprzylgowych!

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są zawiasy piwotowe. Zastosowanie tego modelu umożliwia umieszczenie w pomieszczeniach drzwi obracających się między płytą podłogową a sufitową. Dzięki temu montowanie ościeżnicy nie jest konieczne. Cechą charakterystyczną tych zawiasów jest przesunięta oś obrotu. Dzięki temu cały system jest praktycznie niezauważalny, a efekt otwierających się drzwi pozostaje niesamowity.

Zawiasy idealne do furtek i drzwi zewnętrznych

Niezmiennie popularne są zawiasy samozamykające. Ich zastosowanie skutkuje wysokim komfortem użytkowania. Drzwi, bądź furtki zamykają się samoistnie, przez co unikamy uszkodzeń elementów związanych z gwałtowną eksploatacją przez użytkowników. Wszystkie modele wykonane są w materiałów wysokiej jakości, które dostosowane są do odpowiednich kategorii w taki sposób, aby drzwi mogły być jak najbardziej funkcjonalne. Zapewniają one dużą nośność, przez co klient może dopasować je do większości modeli drzwi. Wykończenie produktów jest bardzo staranne, co przekłada się bezpośrednio na wygląd pomieszczeń, w których zostaną zamontowane. Zawiasy do drzwi dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Poprzez szeroki wachlarz produktowy zapewniamy Państwu bardzo duży komfort wyboru odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ważnym czynnikiem wywierającym wpływ na decyzję konsumenta, oprócz jakości, która jest najważniejsza, jest też cena produktu. Nasz sklep zapewnia artykuły, które są przystępne cenowo. Jednocześnie nie zapominamy o wysokiej klasie prezentowanych rozwiązań.

Zawiasy samozamykające - komfort użytkowania

Każdemu z nas zdarzyło się zbyt mocno popchać drzwi lub drzwiczki, czego rezultatem było głośnie uderzenie. Takie nieuważne zamykanie drzwi nie tylko wpływa na komfort innych domowników (szczególnie wczesnym rankiem) ale również naraża drzwi na uszkodzenia. Zawiasy samozamykające są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają nawyk silnego zamykania drzwi. Co więcej, zawiasy samozamykajace mają wpływ na długą żywotność drzwi.

Więcej
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów