Lista produktów producenta: M&T

Material & Technology Ltd.
Chlístovská 3
549 01 Nove Mesto nad Metují,


M&T czeski oryginał do Twoich drzwiM&T jest pierwszym i jedynym czeskim producentem klamek z wykorzystującym nowoczesną technologię i wysokiej jakości wykończenia. Produkty M&T są projektowane i wykonywane z naciskiem na najwyższą jakość i funkcjonalność, projekty cechują się nowoczesnością wzornictwa i zyskują uznanie na najlepszych targach designu w Mediolanie. Nowe produkty powstają bezpośrednio w rękach naszych pracowników, od projektu do wdrożenia w produkcji. Ważnym czynnikiem dla większości klientów jest korzystny stosunek jakość / cena. Dowodów na jakość jest udzielana gwarancja na produkt od 3 do 15 lat.


W obecnych czasach klient oczekuje kompleksowej obsługi - dlatego serie produktów M&T obejmują klamki, klamki okienne,uchwyty,gałki ,klamki wejściowe, odboje, zawiasy nasadki do zawiasów i wszystkie niezbędne elementy konieczne do zaopatrzenia klienta w w ten sam model i kolor do wszystkich drzwi.


Dzięki realizacji tych priorytetów produkty M&T cieszą się uznaniem u najbardziej wymagających klientów ceniących sobie design i jakość zastosowanych materiałów w ich inwestycjach.


Firma handles.pl ma przyjemność dystrybuować produkty M&T.

Pokazuje 1 - 101 z 101 produktów