Okucia do drzwi szklanych

Okucia i zawiasy do drzwi szklanych w niskiej cenie

Nasz sklep oferuje klientom szeroki wybór produktów i akcesoriów drzwiowych, między innymi są to okucia do drzwi szklanych, zawiasy oraz uchwyty do nich przeznaczone. Nasze produkty wykonane są z modnego aluminium, które doskonale współgra ze strukturą szkła, tworząc estetyczne, zwracające uwa...

Okucia i zawiasy do drzwi szklanych w niskiej cenie

Nasz sklep oferuje klientom szeroki wybór produktów i akcesoriów drzwiowych, między innymi są to okucia do drzwi szklanych, zawiasy oraz uchwyty do nich przeznaczone. Nasze produkty wykonane są z modnego aluminium, które doskonale współgra ze strukturą szkła, tworząc estetyczne, zwracające uwagę zestawienia. Okucia do drzwi szklanych, jakie oferujemy, prezentują nowoczesny styl, innowacyjne rozwiązania oraz wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Aluminium to wytrzymały i bardzo ozdobny materiał. Zapewnia dużą trwałość stworzonych z niego elementów, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz rdzy.
Uchwyty do drzwi szklanych z aluminium zapewniają im silne mocowanie i stabilną konstrukcję. Pomimo intensywnego użytkowania zachowują swój wygląd i są zdobiącym elementem każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy drzwi są umieszczone w przeszklonych, nowoczesnych przestrzeniach biurowych, czy w klasycznych wejściach do ekskluzywnych budynków, to połączenie szkła z okuciami z naszej oferty, zawsze jest pasującym elementem aranżacji. Każdy uchwyt do drzwi szklanych skonstruowany jest tak, by dawał oparcie szklanej tafli, przy jednoczesnym podkreśleniu delikatnego charakteru podtrzymywanego elementu. Nowoczesne materiały i innowacyjne technologie sprawiają, iż nasze produkty są niezawodne. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu doskonale wpisują się w wygląd całej konstrukcji.
Zawiasy do drzwi szklanych wykonywane są ze stali nierdzewnej, wyposażone są w specjalnie zaprojektowane mechanizmy umożliwiające utrzymanie skrzydła drzwiowego w prawidłowej pozycji bez ryzyka powstania uszkodzeń mechanicznych. Elementem, który podkreśla subtelną elegancję tego typu konstrukcji, jest uchwyt drzwiowy. Prezentowane przez nas okucia dodadzą elegancji i stylu każdemu wnętrzu, gdzie znajdują się szklane drzwi. Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, co zapewnienia, że nasze produkty są bezawaryjne. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wiele interesujących wzorów, a cena tych produktów i akcesoriów jest niezwykle atrakcyjna.
Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 produktów