Okucia do drzwi szklanych
Nasz sklep oferuje klientom szeroki wybór produktów i akcesoriów drzwiowych, między innymi są to okucia do drzwi szklanych, zawiasy oraz uchwyty do nich przeznaczone. Nasze produkty wykonane są z modnego aluminium, które doskonale współgra ze strukturą szkła, tworząc estetyczne, zwracające uwagę zestawienia. Sprawdź klamki do drzwi szklanych dos...
Nasz sklep oferuje klientom szeroki wybór produktów i akcesoriów drzwiowych, między innymi są to okucia do drzwi szklanych, zawiasy oraz uchwyty do nich przeznaczone. Nasze produkty wykonane są z modnego aluminium, które doskonale współgra ze strukturą szkła, tworząc estetyczne, zwracające uwagę zestawienia. Sprawdź klamki do drzwi szklanych dostępne w naszym sklepie już dziś. 

Okucia drzwi szklanych w niskiej cenie

 

Okucia do drzwi szklanych, jakie oferujemy, prezentują nowoczesny styl, innowacyjne rozwiązania oraz wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Aluminium to wytrzymały i bardzo ozdobny materiał. Zapewnia dużą trwałość stworzonych z niego elementów, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz rdzy.
W dostępnej gamie produktów posiadamy okucia do drzwi szklanych, obustronne uchwyty do montażu w szklanych drzwiach. Wszystkie oferowane okucia do drzwi szklanych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich wieloletnią sprawną pracę.

Uchwyty do drzwi szklanych 

Uchwyty do drzwi szklanych z aluminium zapewniają im silne mocowanie i stabilną konstrukcję. Pomimo intensywnego użytkowania zachowują swój wygląd i są zdobiącym elementem każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy drzwi są umieszczone w przeszklonych, nowoczesnych przestrzeniach biurowych, czy w klasycznych wejściach do ekskluzywnych budynków, to połączenie szkła z okuciami z naszej oferty, zawsze jest pasującym elementem aranżacji. Każdy uchwyt do drzwi szklanych skonstruowany jest tak, by dawał oparcie szklanej tafli, przy jednoczesnym podkreśleniu delikatnego charakteru podtrzymywanego elementu. Nowoczesne materiały i innowacyjne technologie sprawiają, iż klamki do drzwi szklanych są niezawodne. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu okucia do szklanych drzwi doskonale wpisują się w wygląd całej konstrukcji.

Zawias do drzwi szklanych 

Zawiasy do drzwi szklanych wykonywane są ze stali nierdzewnej, wyposażone są w specjalnie zaprojektowane mechanizmy umożliwiające utrzymanie skrzydła drzwiowego w prawidłowej pozycji bez ryzyka powstania uszkodzeń mechanicznych. Nasze zawiasy do drzwi są ściśle dopasowywane do modeli oraz innych elementów drzwiowych. Elementem, który podkreśla subtelną elegancję tego typu konstrukcji, jest uchwyt drzwiowy. Prezentowane przez nas okucia do drzwi dodadzą elegancji i stylu każdemu wnętrzu, gdzie znajdują się szklane drzwi. Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, co zapewnienia, że nasze produkty są bezawaryjne. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wiele interesujących wzorów, a cena tych produktów i akcesoriów i okuć do drzwi szklanych jest niezwykle atrakcyjna.
Więcej
Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów