Uchwyty meblowe Formae

Nowoczesne uchwyty i okucia meblowe

Dodatki takie jak nowoczesne uchwyty meblowe tworzone są z myślą nie tylko o ich praktycznym wykorzystaniu, ale także jako estetyczne elementy dekoracyjne, które mają współgrać z wystrojem danego pomieszczenia. W związku z tym oferta tego rodzaju akcesoriów jest szeroka i zróżnicowana. Nasz sklep w swoim asor...

Nowoczesne uchwyty i okucia meblowe

Dodatki takie jak nowoczesne uchwyty meblowe tworzone są z myślą nie tylko o ich praktycznym wykorzystaniu, ale także jako estetyczne elementy dekoracyjne, które mają współgrać z wystrojem danego pomieszczenia. W związku z tym oferta tego rodzaju akcesoriów jest szeroka i zróżnicowana. Nasz sklep w swoim asortymencie ma uchwyty i okucia meblowe wszelkiego typu, w tym także najmodniejsze modele z tegorocznych kolekcji. Wśród nich znajdują się proste i małe klamki przeznaczone do szufladek oraz sporych rozmiarów, stalowe relingi pasujące do dużych szaf. Prezentowana kategoria zawiera w sobie zarówno uchwyty meblowe do mebli kuchennych, jak i używanych w innych pomieszczeniach. Do ich produkcji wykorzystano wytrzymałe oraz estetyczne materiały, takie jak aluminium oraz stopy metali. Gwarantują one odporność na uszkodzenia, powstawanie zabrudzeń, a dodatkowo są miłe dla oka i wykonane w zgodzie z najmodniejszymi trendami, jakie obecnie panują w urządzaniu wnętrz.

 

Uchwyty takich marek jak między innymi Colombo Design doskonale nadają się do mebli pokojowych, łazienkowych, stosowanych w biurach i gabinetach, czy placówkach usługowych. Pośród bogactwa fasonów znajdują się modele o prostych kształtach oraz takie, które zachwycają łukami, przełamaniami i geometrycznymi wzorami. Także faktury prezentowanych uchwytów są zróżnicowane, znajdują się w tej kategorii bowiem elementy chromowane, matowe oraz takie, które łączą w sobie te dwie opcje. Tak szeroki wybór daje nieskończone możliwości aranżacji oraz tworzenia wyjątkowych i często niepowtarzalnych zestawień. Uchwyt meblowy przede wszystkim jednak powinien być praktyczny i wytrzymały. Dlatego klientom oferujemy produkty firm znanych nie tylko z eleganckiego designu, ale także z wysokiej jakości wykonania. Każdy model może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach, w których poddany będzie intensywnej eksploatacji - chodzi tutaj głównie o kuchnię i łazienkę. Także sposób ich montażu jest prosty i nie nastręcza najmniejszych nawet kłopotów - wystarczy przykręcić dany uchwyt do szafki za pomocą śrubokrętu i znajdujących się w zestawie śrubek.

 

Ważnym czynnikiem decydującym o zakupie konkretnego egzemplarza jest jego cena. Produkty znajdujące się w asortymencie naszego sklepu oferowane są na bardzo atrakcyjnych warunkach, a stosunek jakości towarów do ich ceny jest więcej niż korzystny i zachęca do zakupu.
Więcej