Akcesoria drzwiowe

Akcesoria do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych: zawiasy, zamki, kołatki i inne...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą akcesoria do drzwi. Znajdą w niej Państwo wszystkie niezbędne dodatki, zapewniające prawidłowe ich funkcjonowanie, a także podkreślające estetykę.
Kołatka do drzwi zewnętrznych łączy w sobie praktyczność z funkcją ...

Akcesoria do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych: zawiasy, zamki, kołatki i inne...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą akcesoria do drzwi. Znajdą w niej Państwo wszystkie niezbędne dodatki, zapewniające prawidłowe ich funkcjonowanie, a także podkreślające estetykę.
Kołatka do drzwi zewnętrznych łączy w sobie praktyczność z funkcją ozdobną. Odpowiednio dobrana do rodzaju drzwi, stanowić będzie doskonały akcent i doda naszemu domowi charakteru, stanowiąc stylową alternatywę dla wszechobecnych dzwonków elektrycznych. Drzwi zewnętrzne to swoista wizytówka domu oraz mieszkania. Warto zatem zadbać o odpowiednią ich oprawę. Przed uszkodzeniem ścian w przypadku zbyt gwałtownego otwarcia drzwi uchronią dostępne w naszym sklepie odboje podłogowe oraz ścienne. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór kolorów - od mocnych, zdecydowanych, po bardziej neutralne odcienie ziemi, taki jak beż, brąz czy szarości. Różnorodność kształtów i materiałów, z jakich są wykonane (metal, drewno, tworzywo sztuczne), pozwoli dopasować Państwu dopasować odpowiednie do aranżacji domu oraz mieszkania. Wśród oferowanych przez nas odbojów znalazły się również modele, które wykorzystywane są przy bramach wjazdowych.

Akcesoria drzwiowe dopasowane do potrzeb

W przypadku drzwi pomieszczeń o podwyższonym stopniu wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka albo pralnia, bardzo dobrze sprawdzą się tuleje wentylacyjne, które pomogą w zapewnieniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza i ochronie przed gromadzeniem się grzybów oraz pleśni. W zależności od Państwa potrzeb, dysponujemy tulejami o kwadratowym albo okrągłym kształcie. Wśród oferowanych Państwu produktów znalazły się również takie niezbędne akcesoria, jak zawiasy do drzwi (samozamykające się oraz bezprzylgowe), ozdobne nasadki, a także zamki do drzwi (magnetyczne, uniwersalne oraz hakowe).
Proponowane przez sklep handles.pl akcesoria do drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Korzystna cena obowiązująca na nasze produkty pozwoli skompletować wszystkie potrzebne Państwu akcesoria.
Więcej
Pokazuje 1 - 150 z 164 produktów

Notice: Undefined index: nbr_filterBlocks in /www/handles_sklep/www/sklep.handles.pl/cache/smarty/compile/32/4e/21/324e2165a1faad5f053387fe340b4eb80b8f8702.file.category.tpl.php on line 44

Notice: Trying to get property of non-object in /www/handles_sklep/www/sklep.handles.pl/cache/smarty/compile/32/4e/21/324e2165a1faad5f053387fe340b4eb80b8f8702.file.category.tpl.php on line 44