Lista produktów producenta: GHiDiNi

Włoskie klamki drzwiowe GhiDiNi - długi lub okrągły szyld


Ghidini Pietro Bosco, to długa historia produkcji klamek i uchwytów. Firma powstała w ubiegłym wieku w Val Trompia, regionu u stóp gór, której strumienie zapewniają mnóstwo energii. Rozwój GHIDINI to typowy przykład etosu ciężkiej pracy i rozwoju. Nie bez powodu klamki drzwiowe GHiDiNi cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów. W 1929 Pietro Ghidini, znany również jako Bosko, rozpoczęła produkcję uchwytów z mosiądzu w czasie, gdy rodzina rosła, wielkość fabryki również się rozrastała, aż do osiągnięcia statusu nowoczesnego przedsiębiorstwa. W 1950 roku, jego synowie aktywnie włączyli się w rozwój firmy i to doprowadziło do powstania nowych zakładów, a następnie do początku procesu ciągłej innowacji technologicznej. Późniejsze inwestycje zaowocowały powstaniem grupy składającej się z kilku jednostek produkcyjnych, zebranej pod marką GHIDINI, która tworzy przepiękne włoskie klamki do drzwi, posiadają one długi lub okrągły szyld.

GHIDINI ALUMINIUM, nowa marka, firma w Ponte Caffaro (BS), uruchomiony w wyniku nabycia fabryki specjalizującej się w produkcji aluminiowych uchwytów.

GM, który produkuje uchwyty i łączniki dla dużych projektów, związane z dziedzinie okien i drzwi.

De Venieri, zakres ustanowiony we współpracy z lokalnymi rzemieślników i ma na celu odtworzenie kształtów i materiałów typowych dla tradycyjnych uchwytów.

Nowa struktura Grupy GHIDINI służy więc jako źródło skierowane dla przemysłu: grupa reprezentuje jednego producenta, który jednak oferuje szeroką gamę rozwiązań spełniających różnorodne wymagania techniczne i formalne związane z klamkami, uchwytami i złączkami wykonanymi z mosiądzu, stali nierdzewnej, stopu cynku, aluminium, nylon i żelaza. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu klamki GHiDiNi, które cechuje wysoka jakość wykonania i niska cena.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.